Viļņa Plūmes piemiņas stipendija – diviem Aizkraukles jauniešiem

Elizabete Kočkere, Ņikita Forisjaks, Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums, Ramona Salmiņa un Artūrs Plūme


Noslēdzoties mācību gadam skolās, Aizkraukles novada dome sarīkoja svinīgu mirkli, lai pilsētas centrālajā laukumā pasniegtu ikgadējās Viļņa Plūmes piemiņas stipendijas. Šogad  tās saņēma divi Aizkraukles novada vidusskolas beidzēji ar ļoti labām sekmēm mācībās – Elizabete Kočkere un Ņikita Forisjaks.

Elizabetes sens sapnis ir kļūt par ārsti, un uz to viņa gājusi ļoti mērķtiecīgi – daudz mācījusies papildus, piedalījusies RSU Jauno mediķu akadēmijas nodarbībās. Viņas nodoms ir iestāties RSU Medicīnas fakultātē.

Ņikita vēlas studēt RTU programmu “Datorsistēmas”. Viņš papildus apmeklējis LU Jauno fiziķu skolu, aizraujas ar hokeju un daudzkārt plūcis laurus dažādu līmeņu skolnieku runas konkursos, izcili runājot dzeju un prozu.

Pateicoties ziedotāju atbalstam, arī šajā pavasarī bija iespēja piešķirt stipendijas diviem jauniem, talantīgiem un mērķtiecīgiem jauniešiem. Sirsnīgs paldies Plūmju ģimenei par sadarbību un atbalstu!

Viļņa Plūmes piemiņas stipendija Aizkraukles attīstībai tika pasniegta vienpadsmito reizi.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums