Sumināti izcilākie RSU medicīnas studenti

 Stipendiāts Sandis Mauriņš saņem atzinības rakstu

2023. gada 8. novembrī Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) aulā Medicīnas fakultāte sumināja savus izcilākos studentus, kas sevi pierādījuši ar izcilām sekmēm 2022./2023. akadēmiskā gadā. Šāds pasākums notika otro gadu pēc kārtas.

Tika sveikti 55 vietējie un ārvalstu studenti izcilnieki, to skaitā vairāki mūsu stipendiāti. 

Lepojamies ar Danielu Daņilovu (SIA "Kurekss" stipendija), Unu Gadzāni un Lieni Gasiņu (Oskara un Irenes Dumpju piemiņas stipendija), Hubertu Zimacki (Jāņa Imanta Jentes un Ausmas Jentes piemiņas stipendija), Gustavu Jāni Bērziņu (Gunāra Šterna piemiņas stipendija), Robertu Kārkliņu un Klāvu Adiņu (Mecenātu Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendija medicīnā), Anniju Kliemani (Annas un Jāņa Cerbuļu piemiņas stipendija) un Sandi Mauriņu (Aivara Andersona ģimenes stipendija).

Saņemot apbalvojumu, Sandis Mauriņš teica: "Viens nav cīnītājs, tāpēc, cenšoties šo visu uzrakstīt pēc iespējas īsāk, gribu teikt PALDIES cilvēkiem, kas ir ar mani kopā, motivē un neļauj padoties brīžos, kad tas visvairāk ir nepieciešams, iesaistās un atļauj īstenot trakas idejas, un brīžiem tic vairāk nekā es pats! Šī ir investīcija nākotnē, un paldies Vītolu fondam par atbalstu!"

Sveicam un vēlam panākumus arī turpmāk!

Avots: https://www.rsu.lv/aktualitates/suminati-izcilakie-rsu-medicinas-studenti?fbclid=IwAR0OV6HEeMmkHudHBatI2994Cn-LoauHiMKPs8l5hNW3BnlybMkgCgdJuUI

 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums