Saņemts ievērojams ziedojums Draugu stipendijai

Intelligent Decisions for Business

Sapņiem brīvdienu nav, un svētku dienas ir to īstais darba cēliens. Šajā pirmssvētku nedēļā, kad esam patīkamu noskaņu un gaidu jūtās, fonds saņēmis nozīmīgu dāvanu. SIA “Scandic fusion” veicis ievērojamu ziedojumu Draugu stipendijām. Pateicoties ziedojumam,  2022./2023. m.g. pieci jaunieši uzsāks studijas ar Draugu stipendiju.

SIA “Scandic fusion” dibināts 2007.gadā, nodarbojas ar biznesa inteliģences (BI) pakalpojumiem, sniedzot palīdzību biznesa informācijas analīzē,  mākslīgā intelekta un finanšu plānošanas risinājuma uzturēšanā un pilnveidošanā. “Scandic Fusion” galvenās kompetences jomas ir apdrošināšana, banku darbība, ražošana, enerģētika, vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība, mežsaimniecība u.c. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 40 darbinieki.

Dalīties savos panākumos ir visīsākais ceļš uz jaunām virsotnēm, jo kur ir, tur rodas. Ziedojot tiek kas daudz lielāks iedots – cerība, tā visos laikos bijis vissvarīgākais kapitāls, kuram tikai un vienīgi klātesot, mērķi kļūst par realitāti. Mīļš paldies SIA “Scandic fusion” par ziedojumu! Paldies Ziedot.lv par sadarbību!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums