SIA “Primekss” dibina stipendiju topošajiem būvinženieriem

Izsenis ir zināms, ka īstens līderis ir tas, kurš ne tikai pats sasniedzis izcilus panākumus kādā jomā, bet arī citos radījis apņēmību un vēlmi viņa veikumu turpināt. Šādam aicinājumam pievienojies arī uzņēmums “Primekss”, kas ir nolēmis dibināt stipendiju topošajiem būvinženieriem. Uzņēmuma vadītājs Jānis Ošlejs par motivāciju dibināt stipendiju saka: “Izglītots cilvēks ir vitāla nepieciešamība attīstībai zinātnē, inovācijās, uzņēmējdarbībā un kopējā valsts augšupejā."

SIA "Primekss" ir uz inovācijām balstīta, strauji augoša betona tehnoloģiju uzņēmumu grupa, kas ir izstrādājusi un patentējusi savu kompozītbetona tehnoloģiju un ir viens no Latvijas lielākajiem eksportētājiem. Tajā darbojas vairāk nekā 350 darbinieku, eksportējot produktus uz 25 pasaules valstīm. Uzņēmumam ir betona izpētes centrs (PBIC), kas ir modernākais un lielākais, zinātnē balstītais, privātais betona izpētes centrs Baltijā un Austrumeiropā. Centrs nodrošina betona izpēti un attīstību, nodrošinot tehnisko atbalstu un ekspertīzi "Primekss" būvobjektiem visā pasaulē un tajā tiek izmantotatas modernas betona svaigo, gan sacietējošo īpašību testēšanas laboratorijas, kā ar betona izejvielu fizikāli-ķīmisko īpašību testēšanas laboratorija PrīmX betona piedevu izstrādei un kvalitātes kontrolei. 

Ir cilvēki, kuri prot mainīt pasauli, ar savām zināšanām un pārliecību par veicamā nozīmīgumu padarot to gudrāku, bagātāku un laimīgāku. Ir pamatots iemesls cerēt, ka, pateicoties SIA “Primekss” atbalstam, Latvijai tiks doti tik nepieciešamie speciālisti - būvinženieri. 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums