Stipendiāti prezentējuši Vītolu fondu 75 Latvijas vidusskolās

Ik gadu aicinām stipendiātus viesoties savās absolvētajās vidusskolās, lai pastāstītu jauniešiem par Vītolu fonda darbību un iedrošinātu tos pieteikties stipendijām. Lepojamies, ka šogad interese ir ļoti liela un skolas ir ieinteresētas fonda darbībā. 

Stipendiāte Monta Jurģe vēstulē fondam dalījās ar saviem iespaidiem: "27.janvārī atgriezos savā skolā Valmieras Valsts ģimnāzijā un pastāstīju par to, kā var pietiekties stipendijai. Jautājumi no vidusskolēnu puses bija pietiekoši un, manuprāt, var droši gaidīt kādu bariņu ar pieteikumiem no Valmieras Valsts ģimnāzijas divpadsmitajiem."

Savukārt, Ilvars Čukurs pēc viesošanās Valmieras Viestura vidusskolā rakstīja: "Prezentācija tika veiksmīgi aizvadīta, priecājos atgriezties absolvētajā vidusskolā, satikt sev mīļus skolotājus un pakavēties atmiņās par vidusskolas laiku. Patiess prieks arī par vidusskolēniem, īpaši 12. klases skolēniem, kuri tik tiešām izrādija interesi par Vītolu fondu, tā pat arī par manu studiju pieredzi. Prieks arī dzirdēt, ka daļa skolēnu jau ir nolēmuši, par ko vēlētos kļūt un kur plāno doties studēt."

Paldies visiem stipendiātiem, kuri atsaucās fonda aicinājumam!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums