Trešā Leču ģimenes stipendiju piešķiršana Ozolnieku vidusskolas skolēniem.

 Ziedotāja Anna Lece (otrā no kreisās) kopā ar stipendiātiem Nameju Kugrēnu, Samantu Paulu Grinevicu un pārējiem stipendiju pieteikumu iesniedzējiem.

Rakstnieks Antuāns de Sent-Ekziperī rakstījis: ,,Ir svarīgi, lai kaut kur paliktu tas, ar ko cilvēks dzīvojis. Paražas. Ģimenes svētki. Un atmiņu mājas. Svarīgi ir dzīvot, lai atgrieztos.” Savā bijušajā skolā Anna un Ilgvars Leči jau trešo reizi pasniedza stipendijas Ozolnieku novada vidusskolēniem. Līdz šim Leču ģimenes stipendijas saņēmuši skolēni Katrīna Plane, Santa Ģingule, Laura Ausmiņa, Namejs Kugrēns un Helvijs Staļģis.

Šī gada 24. janvārī ziedotāja Anna Lece svinīgi sveica jauno stipendiāti Samantu Paulu Grinevicu un jau atkārtotos stipendijas saņēmējus Nameju Kugrēnu un Helviju Staļģi. Jauniešiem stipendija nav tikai materiāls ieguvums, jo ziedotāji Anna un Ilgvars Leči tiekoties dod vērtīgus padomus un motivāciju ceļā uz izcilību.

Stipendiāts Namejs Kugrēns savā pateicības vēstulē ziedotājiem raksta: “Tāpat kā Jūs, arī es Ozolniekos, īpaši Ozolnieku vidusskolā, saskatu lielu potenciālu. Es uzskatu, ka mūsu skola dod tiešām daudz iespēju, jo šeit viss tiek pasniegts “uz paplātes” un atliek tikai vien pašam pastiept roku un izmantot visu. Paldies, ka palīdzat saredzēt to, cik mūsu novads ir dižs!”

Leču ģimenes devums Latvijai un novadam nav izmērāms nekādās mērvienībās, taču patiesa ieinteresētība sava pagasta un novada cilvēku dzīvē un prasme ikvienam pasniegt roku tad, kad tas visvairāk nepieciešams, ir patiess un cēls darbs. Paldies Annai un Ilgvaram Lečiem!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums