Uldis Caune palielina stipendiju skaitu

Uldis Caune

Ja vēlētos atrast vienu vārdu, kā pavisam īsi raksturot ziedotāju Uldi Cauni, tad tas ir krietnums. Būdams lauksaimnieks un vadot ievērojamu saimniecību, Uldis savus spēkus velta Latvijas zemes kopšanai, reizē rodot iespēju atbalstīt un palīdzēt līdzcilvēkiem.

Pirms diviem gadiem dibinot stipendiju, Uldis teica šādi: “Palīdzība jauniešiem mācīties un studēt man nav nekas jauns, pēc iespējas esmu to darījis jau iepriekš. Uzskatu, ka izglītībai ir jābūt vienai no valsts svarīgākajām prioritātēm.” Par saviem labajiem darbiem Uldis daudz nerunā, tomēr, kā klusām briest vārpas tīrumā, tā ikviens veikums sazaļo, neprasot vairāk paskaidrojumu.

Šogad reizē ar ziņu par lēmumu turpināt atbalstu esam saņēmuši arī Ulda vēlmi palielināt stipendiju skaitu, kā otro stipendiātu izraugoties jaunieti no Ukrainas,  kurš studēs Latvijas augstākās izglītības iestādē. Jaunu un zinošu speciālistu klātbūtne pēc kara būs atjaunotās Ukrainas pamats, kam būs veidot tālāku attīstību, bet, kamēr valsts liktenis vēl tiek izšķirts kaujas laukā, ir svarīgi, lai jauniešiem būtu iespēja saņemt kvalitatīvu izglītību.

Sakām vislielāko paldies ziedotājam Uldim Caunem, kura krietnums ir spēcīgs savas zemes patriotisma un kopējās cilvēcības apliecinājums!

Vairāk par Ulda Caunes stipendiju lasiet šeit.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums