Ziedotājs Arnis Apsītis rīkoja meža stādīšanas talku

Visā pasaulē 22. aprīlis tiek atzīmēts kā Zemes diena, šogad tā bija veltītai tēmai “Ieguldi mūsu planētā”. Vienlaikus piepildot šo vēlējumu un turpinot daudzus gadus ilgo tradīciju, ziedotājs Arnis Apsītis savus stipendiātus un fonda darbiniekus bija aicinājis uz meža stādīšanas talku Talsu pusē.

Kopīgiem spēkiem ar jauniem priežu stādiem tika apmežoti 2,5 hektāri zemes. Fiziskas aktivitātes svaigā dabā, galvas izvēdināšana no ikdienas domām un rutīnas, jaunas pazīšanās un uzmundrinošas sarunas, bet visam pāri iespēja visiem kopā vienoties cēlā mērķi un pēcāk arī priekā par paveikto. Skaistam un gardam nobeigumam pēc  darba talkotājus priecēja kroga “Zītari” pavāru sarūpētā maltīte.

Iespēja iepazīties ar savu labdari jauniešu prātus piepildīja ne tikai ar domām par brīnišķo un nozīmīgo darbu, kas tiek veikts, bet arī iedvesmoja un sniedza motivāciju tālākai nākotnei, kā vēlāk rakstīja stipendiāts Pēteris Alksnis:” Un tajā brīdī, stāvot tur zem priedes un dzirdot par visiem labajiem darbiem, ko Arnis Apsītis piepilda, arī man radās mazais dzīves sapnītis kādu dienu izdarīt un sasniegt tik daudz, lai varētu pēc tam atbalstīt nākamo paaudzi un mūsu sabiedrības un valsts nākotni.”

“Šī diena noteikti ir viens no spilgtākajiem notikumiem manā dzīve, nekad to neaizmirsīšu! Ir tiešām patīkami apzināties, ka kaut kur tālu, tālu ir iestādīts mežs, kura augšanai esmu “pielikusi” savu roku un “ielikusi” mīlestību! Paldies Arnim Apsītim, kurš rūpējas ne tikai par mums, bet arī par Mammu dabu. Lai aug varens mežs - kā nekad!” pēc talkas savās pārdomās dalījās stipendiāte Katrīna Valaine.

Paldies Arnim un Valdai Apsīšiem par šo skaisto un simbolisko Zemes dienu, kad ikvienam talciniekam bija iespēja dot savu ieguldījumu mūsu valsts un planētas apzaļumošanā. Vēl lielāku pateicību sakām par ilgstošo un nerimstošo atbalstu jauniešu izglītošanā, jo ir divi meži – tas viens, kas ieaug Latvijas zemē, bet otrs Tēvzemes sirdī talantīgu un sirdsgudru jauniešu veidā! Un mēs zinām un redzam, ka Latvija aug par varenu valsti, jo tik daudziem censoņiem dota iespēja uzplaukt un stiepties pretī saviem mērķiem, pateicoties nesavtīgam atbalstam!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums