Ziedotājas Ritas Kaimiņas tikšanās ar stipendiātiem

No kreisās: Laura Dičeva, Toms Pulle, Rita Kaimiņa, Elīna Juska, Marģers Liepiņš

22.septembrī uz tikšanos restorānā “Martinelli” stipendiātus bija aicinājusi ziedotāja Rita Kaimiņa. Kompāniju papildināja ne tikai esošie stipendiāti Laura Dičeva (RSU “Medicīnas” programmas 3.kurss) un Toms Pulle (LU “Ķīmijas” programmas 1.kurss), bet arī bijušie stipendijas saņēmēji Elīna Juska un Marģers Liepiņš. Pēc tikšanās jaunieši  dalījās savās pārdomās,  priecājoties par iespēju ne vien tikties ar ziedotāju, bet arī iepazīties ar citiem studējošajiem.

“Katru reizi satiekoties, nevaru beigt apbrīnot Ritas Kaimiņas dzīves un piedzīvojumu sparu. Pagājuši divi gadi kopš saņemu atbalstu, tomēr aizvien priecājos dzirdēt  jaunus stāstus, ar kuriem dalīties kopīgās sarunās. Iepazīstot vienam otru, saprotu, ka nākotne ir labās rokās, un es esmu ļoti pateicīga, ka varu iepazīt cilvēkus, kuri iedvesmo celties un darīt ar smaidu un mīlestību. Paldies ziedotājai par dāvāto iespēju! “ teic stipendiāte Laura Dičeva.  

Arī Elīna Juska, kura izvēlējusies skolotājas karjeru, neslēpj prieku tikties ar ziedotāju, kas devusi tik daudz atbalsta: “Kad saņēmu uzaicinājumu, biju ārkārtīgi saviļņota, ka varēsim atkal tikties! Vītolu Fonds un ziedotāja Rita Kaimiņa man ir kļuvuši kā ģimene, no kuras jūtu atbalstu, padomu un uzmundrinājumu vajadzīgajā brīdī! Esmu ļoti pateicīga par šo iespēju. Lai ari stipendijas laiki nu ir beigušies, zinu, ka esmu šajā ģimenē un jūtos par to atbildīga!”

Sirsnīgs paldies Ritai Kaimiņai par gaišumu, iedvesmu un labajiem vēlējumiem, daloties pieredzē un vēlējumos ar jauniešiem!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums