Ziedotāju-stipendiātu tikšanās decembrī

Jānis Andersons ar stipendiātiem

9. decembrī skaistu sarīkojumu restorānā “Čarlstons” jauniešiem bija noorganizējis ziedotājs Jānis Andersons, kurš uz satikšanos bija aicinājis savu dibināto stipendiju (Aivara Andersona ģimenes, vectēva Jāņa Andersona piemiņas un Sarmītes Andersones-Šveics jubilejas), savas mammas, ziedotājas Sarmītes Andersones-Šveics, stipendiju (Viļņa Viktora Šveics piemiņas un Sarmītes Andersones) saņēmējus, kā arī SIA “Euroskor Latvijā” un Rīgas Hanzas Rotari kluba stipendiātus. Pēc tikšanās stipendiāts Sandis Mauriņš (RSU, Medicīnas programmas 4. kursa students), daloties pārdomās, teic: “Ir interesanti uzzināt kaut ko jaunu par cilvēku, kuru ikdienā nesatiec, bet kurš tavā dzīvē un izglītībā sniedz lielu pienesumu. Tas ir kaut kas vārdiem neaprakstāms. Esmu pateicīgs Andersona kungam, kurš ir noticējis manām spējām un dāvā nozīmīgu finansiālo atbalstu. Paldies par sirsnīgām sarunām un kopā pavadīto pēcpusdienu!”

9. decembrī notika arī Latvijas Anesteziologu un reanimatologu asociācijas sēdē, kas veltīta Profesora Georga Andrejeva piemiņai. Sēdes laikā tika atklāta arī auditorija, kas nosaukta Georga Andrejeva vārdā un būs daļa no RSU Anestezioloģijas un reanimatoloģijas katedras.

Šī pasākuma ietvaros stipendijas saņēmējam, studentam Tomam Mārtiņam Smilgam bija iespēja iepazīties ar Andrejevu kunga dzīvesbiedri Anitu Andrejevu un pārējo ģimeni. Par šo iespēju viņš saka: “Bija patiess prieks būt kopā ar Andrejevu ģimeni šādā godpilnā auditorijas atklāšanas brīdī. Andrejevas kundze bija ieinteresēta manās studiju gaitās un turpmākajos plānos rezidentūrā. Vārdi, kurus noteikti atcerēšos ilgi, ir, ka neatkarīgi no manas tālākās izvēles, būtiski ir darīt to, kas patīk, jo tad arī viss izdodas. Šos vārdus noteikti varētu attiecināt uz Georga Andrejeva sirdslietu un visu, ko viņš savas dzīves laikā paveica medicīnas labā. Liels paldies par šo vērtīgo tikšanos!”

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums