ABLV Charitable Foundation stipendija

ABLV Charitable Foundation ir korporatīvs labdarības fonds, kurš dibināts 2006. gada 7.novembrī ar mērķi veicināt biznesa un visas sabiedrības atbildību par līdzcilvēkiem un vidi.

Kopš Fonda dibināšanas, tā uzmanības centrā ir bijusi laikmetīgā māksla, bērni un jaunieši, izglītības un pilsoniskās sabiedrības attīstība.

Joma „Laikmetīgā māksla” nodrošina topošajam Laikmetīgās mākslas muzejam paredzētās ABLV Bank kolekcijas pieejamību sabiedrībai, atbalsta Starptautisko laikmetīgās mākslas ekspertu komisiju, kas lemj par mākslas darbu iekļaušanu topošā muzeja krājumā, īsteno grantu programmu “Laikmetīgās mākslas izstādes un notikumi”, kā arī veicina ilgtermiņa sadarbības projektus mākslā.

Jomas „Izglītība” ietvaros ir iespējams saņemt konsultatīvu un finansiālu atbalstu izglītības programmām laikmetīgās mākslas izstāžu un notikumu ietvaros. Ar šo vēlamies veicināt augstas kvalitātes izglītojošu projektu attīstību Latvijā, tādejādi sekmējot topošā Laikmetīgās mākslas muzeja potenciālās auditorijas izpratni un interesi par laikmetīgo mākslu.

Atbalsta jomu „Bērni un ģimene” veido trīs ilgtermiņa programmas. Pirmā ir „Palīdzēsim dzirdēt!”, kuras ietvaros no Ziemassvētku labdarības akcijas laikā saziedotajiem līdzekļiem bērniem no ģimenēm ar ierobežotiem līdzekļiem, tiek dāvāti augstas kvalitātes digitālie dzirdes aparāti. Otra programma ir „Palīdzēsim izaugt!”, kuras ietvaros bērniem no trūcīgām vai sociālā riska ģimenēm, kā arī bērniem ar īpašām vajadzībām par saziedotajiem līdzekļiem tiek nodrošināta piedalīšanās vasaras nometnēs. Trešā programma  -  „Palīdzēsim 21.11” tika izveidota 2013.gada nogalē ar mērķi sniegt palīdzību Zolitūdes traģēdijā cietušajām ģimenēm.

Programmas „Palīdzēsim 21.11” ietvaros, 2014.gada jūlijā, ABLV Charitable Foundation diviem studentiem ir piešķīris stipendijas studijām Latvijas augstākajā mācību iestādēs.

Vairāk par fondu varat uzzināt apmeklējot mājas lapu www.ablv.org

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Contact us