Matīsa un Līgas (dzimusi Upeslāce) Kukaiņu stipendija

Matīss Dāvis un Līga (dzimusi Upeslāce) Kukaiņi.

Matīss un Līga Kukaiņi stipendiju dibināja 2012.gadā.

Matīss Kukainis dzimis Detroitā Aijas un Jāņa Kukaiņu ģimenē. Jānis Kukainis ir PBLA priekšsēdētājs, vecaistēvs Roberts Kukainis varonīgi cīnījies leģionā par Latvijas brīvību. Matīsam ir brālis Roberts Kukainis (dzīvo Dienvidkarolīnā un ir Latvijas goda konsuls) un māsa Ginta McNally (dzīvo Mičiganā). Matīss ir absolvējis Detroitas latviešu skolu, Garezera vasaras vidusskolu, Mičiganas pavalsts universitātes (Michigan State University) mehānisko inženieru fakultāti (B.S.M.E. – Bachelors of Science – Mechanical Engineering), Mičiganas pavalsts jurisprudences augstskolu (Juris Doctor - Michigan State University), kā arī ieguvis maģistra grādu starptautiskās un Eiropas Savienības tiesībās Rīgas Juridiskajā augstskolā. Viņš ir zvērināts advokāts Amerikas Savienotajās Valstīs, Ilinoisas štatā, kā arī zvērināts advokāts Latvijas Republikā, partneris advokātu birojā Spīgulis & Kukainis (matiss@ska.lv). Viņa specializācija ir nekustamā īpašuma tiesības, īpašuma un mežu zemju vērtēšana.

Matīss Kukainis arī pārzina mantojuma tiesībās, trastu tiesības, testamentus un komerctiesības. Ar zināšanām un pieredzi, Matīss Kukainis palīdz Vītolu fondam.

Līga Kukaine (dzimusi Upeslācis) dzimusi Toronto, Kanādā Ingas (dzimusi Broša) un Alberta Upeslāču ģimenē. Līga absolvēja Toronto latviešu biedrības sestdienas skolu, Toronto latviešu tautas augstskolu, Garezera vasaras vidusskolu, Gvelfas universitātes (University of Guelph) bioloģiskās zinātnes fakultāti (B. Sc. - Bachelors of Science - Biological Science), Gvelfas universitātes Uztur zinātnes fakultāti (M. Sc. Master of Science - Human Health and Nutritional Science) un absolvējusi Rīgas Ekonomiskā Augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga). Līga Kukaine ir bijušās Latviešu Jaunatnes Apvienības Kanādā priekšsēde un ir latviešu gaidu kustībā (Gaujas 14. gaidu vienība). 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums