"Danske Bank" stipendija /2002/

 

 
Danske Bank A/S filiāles Latvijā vadītājs Raivis Kakānis

Danske Bank ir Dānijā reģistrētās Danske Bank filiāle Latvijā. Danske Bank ir lielākā banka Dānijā un viena no vadošajām finanšu institūcijām Eiropā. Danske Bank Grupa ir plaši pārstāvēta 15 valstīs un tai ir 5 miljoni klientu, par kuru ērtībām ikdienā rūpējas vairāk nekā 20 000 bankas darbinieku. 

Lai piepildītu mūsu vīziju un kļūtu par visuzticamāko finanšu partneri, mums ir jāuzstāda jaunus standartus bankas pakalpojumu jomā, kas nes labumu mūsu klientiem, investoriem, sabiedrībai un mūsu pašu organizācijai. Jaunie standarti tādējādi būs pamatā visam, ko mēs darīsim nākotnē.

Danske Bank Latvijā jau 10 gadus mērķtiecīgi atbalsta jauniešus, kuri izglītības iegūšanu izvirza kā prioritāti. Banka sniegtajam atbalstam nav noteikusi ierobežojumus attiecībā uz jauniešu izvēlēto mācību jomu, tāpēc mūsu bijušo un esošo stipendiātu izvēlētās profesijas ir ļoti dažādas – viņu vidū ir gan inženieri, uzņēmēji, pedagogi, ārsti, biologi, ķīmiķi un veterinārārsti, gan ekonomikas, tiesību zinātņu un informācijas tehnoloģiju speciālisti.

2015./2016. mācību gadā Danske Bank par saviem sauc 13 stipendiātus. Kopumā atbalstīti ir 146 jaunieši. Danske Bank komanda atzīst: “Bijām aizkustināti, uzzinot, ka viens no mūsu stipendiātiem aizvadītajā gadā nu jau pats kļuvis par mecenātu un ziedo paša nopelnītos līdzekļus citu jauniešu atbalstam studijās.” 

www.danskebank.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums