Latvija Statoil stipendija"Latvija Statoil" izpilddirektore Ilze Siliņa ar komunikācijas vadītāju Artūru Aglīti un stipendiātiem 

“Latvija Statoil” ir daļa no Statoil Fuel & Retail uzņēmuma, kas ir vadošais autotransporta degvielas tirgotājs Skandināvijā un Baltijā ar vairāk nekā 100 gadu darba pieredzi šajā nozarē.

“Latvija Statoil” ir dibināts 1992. gadā un ir vadošais degvielas mazumtirgotājs Latvijā, kas piedāvā augstākās kvalitātes degvielu un servisa pakalpojumus. Statoil saviem klientiem pastāvīgi nodrošina  personīgu servisu un atbildīgi izturas pret vidi un rūpējas par ilgtspējīgu attīstību. Uzņēmums īpašu vērību pievērš ētikas un korporatīvās atbildības jautājumiem, tāpēc Statoil korporatīvā pārvaldība balstās uz kompānijas korporatīvajām vērtībām un ētikas vadlīnijām. “Latvija Statoil” ar Vītolu fondu sadarbojas kopš 2002. gada, un kopumā studentu stipendijām ziedots jau vairāk nekā 100 000 latu. "Latvija Statoil" atbalstāmās jomas ir pedagoģija, loģistika, ekoloģija un vides zinātne.

www.statoil.lv

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Contact us