"Mandatum Life" stipendija /2013/

Mandatum Life Insurance Baltic SE ir viena no stabilākajām un respektablākajām dzīvības apdrošināšanas kompānijām Baltijā un Somijā ar nevainojamu reputāciju finanšu nozarē. Kompānijas stratēģiskā darbības joma ir ieguldījumu pārvaldes pakalpojuma sniegšana un augstvērtīgi investīciju risinājumi.

Mandatum Life kolektīvs ar stipendiāti Santu Kromāni

2015. gadā Mandatum Life kolektīvs tikās ar savu stipendiāti Santu Kromāni. Stipendiāte tika iepazīstināta ar uzņēmuma darbību, kā arī tikšanās tika iemūžināta fotogrāfijās. Stipendiāte par tikšanos raksta: „Tā bija tiešām īpaša diena! Mandatum Life filiālē mani sagaidīja vadītāja Ilona Stare ar personālu. Tikšanās laikā uzzināju vairāk par Mandatum Life darbības sfēru, kā arī pie tējas tases sirsnīgi aprunājāmies. Esmu sajūsmā par to, cik profesionāla un neaprakstāmi atsaucīga, un pozitīva ir Mandatum Life komanda!Jūtos iedvesmota un motivēta sasniegt savus izvirzītos mērķus!

 
"Mandatum Life" kolektīvs kopā ar Danu Koniševsku. 

2018.gada 17. janvārī ziedotāji "Mandatum Life" aicināja stipendiāti Danu Koniševsku paviesoties uzņēmuma birojā. Stipendiāte pēc tikšanās rakstīja: "Paldies, ka es varēju ne tikai iepazīties ar Mandatum Life uzņēmuma darbību, bet arī ar uzņēmuma darbiniekiem. Iespaidi par Mandatum Life ir ļoti pozitīvi, nākotnē es pati gribu darboties finanšu jomā, līdz ar to ieskats, kā kompānija darbojas, man deva apstiprinājumu tam, ka šī nozare man ir īstā. Runājot par kolektīvu, tas bija ļoti draudzīgs un mani sagaidīja ar smaidu, kas, protams, mani iepriecināja. Sajūtas, kas man ir palikušas raksturojamas trīs vārdos - pacilātība, atvērtība un sirsnība."

www.mandatumlife.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums