"Puratos Latvia" stipendija /2006/

 
SIA "Puratos Latvia" valdes priekšsēdētājs Aigars Balodis

Uzņēmums SIA “Puratos Latvia” atrodas Tukuma novada Pūrē. Tas ir viens no vadošajiem augļu un ogu izejvielu ražotājiem Baltijas jūras reģiona valstīs. Uzņēmums ražo augstas pievienotās vērtības produkciju – izejvielas pārtikas ražošanā piena pārstrādes un konditorejas uzņēmumiem. “Puratos Latvia” eksportē savu produkciju industriālajiem klientiem uz Lietuvu, Igauniju, Somiju, Zviedriju, Krieviju, Baltkrieviju, Kazahstānu un Poliju. Klientu loks strauji pieaug, un liela uzmanība tiek pievērsta kvalitātei. Visu Latvijas lielāko veikalos plauktos var atrast garšīgos Pūres ievārījumus, sulas un konservus.

2011.g. par uzņēmuma īpašnieku kļuva viens no pasaulē lielākajiem maizes un konditorijas piedevu ražotajiem, Beļģijas uzņēmums Puratos. Tas Latvijas uzņēmumam dod pieeju savas saražotās produkcijas realizācijai 55 pasaules valstīs, kur ir pārstāvēti jaunā īpašnieka ražošanas un izplatīšanas uzņēmumi.

2006. gadā vasarā valdes priekšsēdētājs Aivars Žimants kopā ar valdes locekļiem sēdē pieņēma lēmumu dibināt piecas stipendijas. Arī jaunais uzņēmuma īpašnieks, kas ir Beļģijas ģimenes uzņēmums, ir nolēmis atbalstīt šo stipendiju tālāku finansēšanu.

Ik gadu uzņēmums atbalsta piecus talantīgus studentus. 2014. gadā Puratos Latvia tikās ar stipendiātiem savā ražotnē Pūrē, Tukuma novadā. 2015. gadā uzņēmums turpināja tradīciju un ielūdza savus stipendiātus vakariņās restorānā „Annas Dārzs”(vairāk skatīt šeit), savukārt 2018. gadā tikšanās notikusi restorānā "OCD" (vairāk skatīt šeit), bet par 2020. gada sarīkojumu restorānā "Soraksans" varat lasīt šeit

www.purefood.lv

www.puratos.com

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums