"Puratos Latvia" stipendija /2006/

 Tikšanās ar stipendiātiem "Puratos Latvia" ražotnē (15.09.2023.)

Uzņēmums SIA “Puratos Latvia” atrodas Tukuma novada Pūrē. Tas ir viens no vadošajiem augļu un ogu izejvielu ražotājiem Baltijas jūras reģiona valstīs. Uzņēmums ražo augstas pievienotās vērtības produkciju – izejvielas piena pārstrādes, maizes, konditorejas un šokolādes produktu ražotājiem. “Puratos Latvia” eksportē savu produkciju industriālajiem klientiem dažādās pasaules valstīs, tai skaitā uz Lietuvu, Igauniju, Somiju, Zviedriju, Poliju, Beļģiju. Uzņēmumā liela uzmanība tiek pievērsta kvalitātei. Puratos Latvija ražo arī produktus ar preču zīmi “Pūre”, tie ir atrodami Latvijas lielāko veikalu plauktos. “Pūre” sortimentā ir pieejami gardi ievārījumi, saldās un sāļās mērces, sulas, sīrupi un citi produkti.

2011. gadā par uzņēmuma īpašnieku kļuva viens no pasaulē lielākajiem maizes un konditorejas izejvielu ražotajiem, Beļģijas ģimenes uzņēmums Puratos. Tas Latvijas uzņēmumam deva iespēju savu saražoto produkciju realizēt vairāk kā 80 pasaules valstīs, kurās ir pārstāvēta Puratos Grupa.

2012. gadā vasarā valdes priekšsēdētājs Aivars Žimants kopā ar valdes locekļiem sēdē pieņēma lēmumu dibināt piecas stipendijas. Arī jaunais uzņēmuma īpašnieks, kas ir Beļģijas ģimenes uzņēmums, ir nolēmis atbalstīt šo stipendiju tālāku finansēšanu.

Šobrīd uzņēmuma ''Puratos Latvia'' ģenerāldirektors ir Aigars Balodis. Ik gadu uzņēmums atbalsta talantīgus studentus, kuri izvēlējušies studēt ķīmiju vai ķīmijas tehnoloģijas. Aigars Balodis ar prieku tiekas ar stipendiātiem un sniedz vērtīgus padomus. 2014. gadā "Puratos Latvia" tikās ar stipendiātiem savā ražotnē Pūrē, Tukuma novadā. 2015. gadā uzņēmums turpināja tradīciju un ielūdza savus stipendiātus vakariņās restorānā „Annas Dārzs” (vairāk skatīt šeit), savukārt 2018. gadā tikšanās notika restorānā "COD" (vairāk skatīt šeit), bet par 2020. gada sarīkojumu restorānā "Soraksans" varat lasīt šeit. Par pēdējo, 2023. gada tikšanos Pūrē, vairāk varat lasīt šeit.

www.purefood.lv

www.puratos.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums