ERGO stipendija /2007/

 
ERGO valde ar stipendiātiem

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas ietilpst vienā no Vācijas un Eiropas lielākajām grupām – ERGO Apdrošinātāju grupā.  ERGO  pārstāvēta vairāk nekā 30 pasaules valstīs.

ERGO Latvijā lepojas ne tikai ar saviem sasniegumiem biznesā, bet arī ar sabiedrības novērtējumu, ko saņemam par mūsu uzņēmuma pozicionējumu un vērtībām, kuras atbalstām. Lepojamies, ka pērn ERGO iekļuvusi Labāko darba devēju TOP 50, ieguvusi Ģimenei draudzīga komersanta statusu, ierindojusies Zelta kategorijā Ilgtspējas indeksa novērtējumā un atzīta par dzimumu līdztiesīgāko kompāniju. Tāpat esam atzīti par mīlētāko, cilvēcīgāko un zaļāko apdrošināšanas zīmolu Baltijā.  

ERGO stipendiju fondu Latvijā nodibināja 2001. gadā ar mērķi palīdzēt jauniešiem, kuri palikuši bez vecāku apgādības, uzsākt studijas Latvijas augstskolās. Šīs sadarbības laikā ERGO atbalstījis jau 91 jaunieti ceļā uz augstākās izglītības iegūšanu, kas studējuši dažādās bakalaura, gan arī maģistra programmās augstskolās visā Latvijā.  ERGO šim mērķim veltījis vairāk nekā 300 000 eiro.

Tikšanās ar esošajiem un jaunajiem stipendiātiem ir kļuvusi par ikgadēju ERGO tradīciju. Ik gadu tiek rūpīgi izvēlēta tikšanās vieta, lai tā iedvesmotu un ļautu uzzinātu ko jaunu un vērtīgu. Stipendiāti tiek aicināti apmeklēt mākslas muzeju „Rīgas birža”, Latvijas Nacionālo operu un baletu, Latvijas Nacionālo bibliotēku „Gaismas pils”,  šokolādes muzeju “Laima”, "Latvijas Banka", Rīgas Motormuzeju, Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kā arī – ERGO galveno biroju. Ik reizi stipendiātiem ir dāvāta iespēja satikt dzīves gudrus un sirsnīgus cilvēkus, kuru personiskās īpašības, harizma un sasniegumi spēj aizraut un iedvesmot. Diemžēl 2020.gads ieviesa savas korekcijas. Lai arī nebija iespēja tikties ar stipendiātiem klātienē, taču, pielāgojoties jaunajai situācijai, ERGO nosūtīja laba vēlējumus un dāvanas Ziemassvētkos.

ERGO tikšanās ar stipendiātiem cauri gadiem:

ERGO kolektīvs ar lielu prieku lasa jauniešu rakstītās vēstules, kurās viņi dalās ne tikai ar atsauksmēm par mūsu tikšanās reizēm, bet arī par studiju iespaidiem, par saviem sapņiem un mērķiem. 

Atzīmējot divdesmit gadus kopš stipendijas izveidošanas, ERGO valdes locekle Baltijas valstīs Ingrīda ķirse norāda: "“Esam dziļi gandarīti, ka ar mūsu stipendiju atbalstu palīdzam izglītoties jaunajiem profesionāļiem jau divdesmit gadus. ERGO stipendija nav tikai finansiāls atbalsts, tās ir arī rūpes un patiesi emocionālas attiecības ar mūsu stipendiātiem, kuras cenšamies stiprināt arī ikgadējo tikšanos laikā, kad iepazīstamies ar jaunajiem stipendiātiem, un ar esošajiem stipendiātiem kopīgi atskatāmies uz paveikto studijās, iedvesmojot viens otru jauniem sasniegumiem. Uzskatu, ka jebkuras valsts galvenais resurss ir gudri, izglītoti nozaru speciālisti, tāpēc esam gandarīti, ka ar šīs stipendijas palīdzību varam izrādīt ne tikai cilvēciskas rūpes par jauniešiem Latvijā, bet arī sniegt ieguldījumu Latvijas nākotnē. ” 

www.ergo.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums