ERGO stipendija /2007/

 
ERGO kolektīvs kopā ar stipendiātiem

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas ietilpst vienā no Vācijas un Eiropas lielākajām grupām – ERGO Apdrošinātāju grupā. ERGO pārstāvēta vairāk nekā 30 pasaules valstīs.

ERGO Latvijā lepojas ne tikai ar saviem sasniegumiem biznesā, bet arī ar sabiedrības novērtējumu, ko saņem par uzņēmuma pozicionējumu un vērtībām, kuras atbalsta. Lepojamies, ka pēdējos gados ERGO iekļuvis Labāko darba devēju TOP 50, ieguvis Ģimenei draudzīgas darbavietas statusu, ierindojies Platīna kategorijā Ilgtspējas indeksa novērtējumā, kā arī ieguvis Līdzsvara gada balvu. 2023. gadā ERGO atzīts par zaļāko apdrošināšanas zīmolu Baltijā.  

ERGO stipendiju fondu Latvijā nodibināja 2001. gadā ar mērķi palīdzēt jauniešiem, kuri palikuši bez vecāku apgādības, uzsākt studijas Latvijas augstskolās. Sadarbības laikā ERGO atbalstījis jau 98 jauniešus ceļā uz augstākās izglītības iegūšanu, kas studējuši dažādās bakalaura, gan arī maģistra programmās augstskolās visā Latvijā. 

Tikšanās ar esošajiem un jaunajiem stipendiātiem ir kļuvusi par ikgadēju ERGO tradīciju. Ik gadu tiek rūpīgi izvēlēta tikšanās vieta, lai tā iedvesmotu un ļautu uzzinātu ko jaunu un vērtīgu. Stipendiāti tiek aicināti apmeklēt mākslas muzeju „Rīgas birža”, Latvijas Nacionālo operu un baletu, Latvijas Nacionālo bibliotēku „Gaismas pils”,  šokolādes muzeju “Laima”, "Latvijas Banka", Rīgas Motormuzeju, Latvijas Nacionālo mākslas muzeju, kā arī – ERGO galveno biroju. Ik reizi stipendiātiem ir dāvāta iespēja satikt dzīves gudrus un sirsnīgus cilvēkus, kuru personiskās īpašības, harizma un sasniegumi spēj aizraut un iedvesmot. Diemžēl 2020.gads ieviesa savas korekcijas. Lai arī nebija iespēja tikties ar stipendiātiem klātienē, taču, pielāgojoties jaunajai situācijai, ERGO nosūtīja laba vēlējumus un dāvanas Ziemassvētkos.

ERGO tikšanās ar stipendiātiem cauri gadiem:

“Ir milzīgs gods būt blakus šiem talantīgajiem jauniešiem, atbalstot viņus ceļā uz augstākās izglītības iegūšanu un mērķu sasniegšanu. Tas ir viens skaistākajiem ieguldījumiem mūsu nākotnē. Studentu degsme un mirdzošās acis aizrauj – tieši tāpat kā kādreizējo ERGO stipendiātu profesionālie sasniegumi. Kļūstot par speciālistiem medicīnā, ekonomikā, mākslā, mūzikā, jurisprudencē vai jebkurā citā nozarē, kuru jaunieši izvēlējušies par savu sirdslietu un profesiju, viņi stiprinās arī šo valsti. Izaugsme, kas notiek caur izglītību, nekad nav tikai individuāla. Tā ir arī Latvijas izaugsme, tādēļ ir tik svarīgi bagātināt augsni, kurā jaunajiem talantiem veiksmīgi attīstīties. Lai izdodas sasniegt iecerēto!” saka Urzula Deška, ERGO valdes priekšsēdētāja Baltijā un Latvijas filiāļu vadītāja.

www.ergo.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums