Aivars Slucis tiekas ar stipendiātiem 5.11.2015


Aivars Slucis ar stipendiātiem

5.novembrī ziedotājs Aivars Slucis aicināja savus stipendiātus uz svētku vakariņām restorānā „Benjamiņš”. Šogad Aivara Sluča atbalstu saņem jau 36 jaunieši no dažādiem Latvijas novadiem un dažādām studiju nozarēm. Viņu vidū ir 14 jaunie stipendiāti, kuriem bez ziedotāja atbalsta studiju iespējas būtu ļoti ierobežotas. 

Pēc sarīkojuma topošā farmaceite Laura Zālīte rakstīja: „Ceru, ka kļūšu par tādu cilvēku kā mans ziedotājs, kurš strādā ar tik lielu degsmi, aizrautību, neatlaidību, bet blakus darbam, neaizmirst citus. Sluča kunga sniegtā palīdzība ir neatsverama. Liels paldies!!!”. Bet Agita Romanauska saka: „Man visvairāk patika vakara noslēgums – ziedu nolikšana pie Brīvības pieminekļa, jo tas atgādina, kāpēc mēs, studenti, cenšamies iegūt augstāko izglītību. Mērķis nav tikai attīstīties pašiem, bet arī palīdzēt Latvijas izaugsmei. Paldies ziedotājam par atbalstu”.

Sarīkojumā piedalījās arī Aivara Sluča bijušais stipendiāts Dāvis Priede. 
Aivars Slucis pievienojās Vītolu fonda ziedotāju pulkam 2008.gadā un šo gadu gaitā stipendijās ir izmaksājis vairāk kā 300 000 EUR.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums