Vita Kozirkova

Vītolu ģimenes stipendijas saņēmēja no 2002. līdz 2006. gadam Vita Kozirkova.

Manā sirdī vienmēr glabāsies tas mīļums un siltums, kuru sajutu, 2002. gada vasarā pirms studiju uzsākšanas pirmo reizi atverot Vītolu fonda durvis. Jau toreiz tur sajutos kā savējā. Biju tik ļoti priecīga par iespēju saņemt fonda stipendiju, ilgi nevarēju noticēt, ka tā ir patiesība.  Paldies! Tas bija mana veiksmes stāsta sākums!

Matemātiķa – statistiķa kvalifikācijas iegūšanas ceturtajā studiju gadā, pavasarī uzsāku strādāt Latvijas Republikas Centrālajā statistikas pārvaldē savā specialitātē. Tajā gadā vasarā piedzīvoju svarīgu dzīves notikumu – tika nodibināta mana ģimene. Izlēmu iegūt arī matemātikas maģistra grādu. Maģistra studiju sākumā piedzima mūsu pirmā meitiņa. Ar tuvinieku atbalstu un palīdzību izdevās apvienot māmiņas un studentes lomu, līdz tika saņemts diploms – par to bija liels gandarījums!

Vēlāk, kad sākām gaidīt savu otru meitiņu, nolēmām pārcelties uz dzīvi Rēzeknes novadā, kur man paveicās, jo atradu darbu Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales reģionālajā pārvaldē. Mūsu ģimenīti nesen kuplinājis arī dēliņš. Sapratu, ka manā dzīvē ir sasniegta pilnība - esmu ieguvusi izglītību, nodibinājusi ģimeni, esmu māmiņa trim jaukiem bērniņiem, man ir darbs. Vēl ļoti priecājos par iegūto nezūdošo vērtību - labiem draugiem Vītolu fondā, ar kuriem vienmēr vēlos satikties. Gadu mijā man radās vēlēšanās palīdzēt arī citiem studentiem īstenot savu veiksmes stāstu. Lai izdodas!

Vita Kozirkova

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums