Ziedotāji no Austrālijas Andris un Dace Dārziņi tikās ar stipendiātēm.

No kreisās: stipendiātes Olīvija Tuvi, Kristīne Jencīte, ziedotāji Andris un Dace Dārziņi un stipendiāte Dita Poševa.

Panākumu veiksmes atslēga ir sniegtās rūpes, gādība un sirsnība no līdzcilvēkiem. Stipendiātēm LU Bioloģijas studiju programmas 2. kursa studentei Kristīnei Jencītei, RA Ģeogrāfijas studiju programmas 2. kursa studentei Olīvija Tuvi, RSU Māszinības studiju programmas 1. kursa Ditai Poševai un RTU Uzņēmējdarbība un vadīšanas studiju programmas absolventei Elvai Eglītei tādi cilvēki ir viņu ziedotāji Andris un Dace Dārziņi. 
Dārziņu ģimene dzīvo Austrālijā kopš 1950. gada. Dibinot 2009. gadā savu stipendiju, ik gadus viņi ierodas Latvijā, lai satiktos ar stipendiātiem un apciemotu dzimto novadu Api. 2015. gada decembrī Andrim un Dacei Dārziņiem tika piešķirts tituls „Apes novada Gada cilvēks” par ilggadējo Apes novada jauniešu atbalstu izglītības iegūšanā. Šogad Andris un Dace Dārziņi atbalstīja projektu – novadnieces Elīnas Zālītes bronzas skulpturālā atlējuma izveidi. 
Septembra vidū ziedotāji tikās ar stipendiātēm. Pēc tikšanās stipendiāte Kristīne Jencīte raksta: “Andris un Dace Dārziņi ir ļoti jauki, gaiši cilvēki ar plašu dvēseli. Es patiesi priecājos, ka man ir tāda iespēja dzīvē satikt savus ziedotājus, kuri ikdienā dzīvo Austrālijā, tomēr spēj atvēlēt savu laiku, lai ar mums, stipendiātiem, personiski parunātos. Tas rada tādu piederības sajūtu, ka tas nav tikai finansiāls atbalsts, bet ka Dārziņu ģimene patiesi interesējas par katru no mums. Tas dod papildus stimulu censties un sasniegt savus mērķus, jo vienmēr svarīgi, ka ir cilvēki, kuri atbalsta, interesējas un tic taviem spēkiem.”

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums