Mecenāta Edvīna Samuļa sarīkojums “Stipendija par izcilību 2017”

 (no labās) Edvīns Samulis kopā ar 2017. gada fonda izcilniekiem

Vītolu fonda ziedotāji allaž lepojas ar stipendiātu panākumiem, jo tas apliecina izglītībā ieguldīto līdzekļu lietderīgumu un to, ka Latvijas darba tirgū būs jaunieši – savas nozares speciālisti.

Mecenāts Edvīns Samulis ir gandarīts par stipendiātu sasniegumiem, tādēļ viņš  savu atzinību pauž piešķirot izcilības stipendijas.  6. aprīlī mecenāts aicināja jauniešus uz kopīgu sarīkojumu ,,Stipendija par izcilību’’ Tautas tērpu centrā “Senā klēts". Gides pavadībā bija iespēja apskatīt vairāk kā 50 tautas tērpu izstādi, ko veido gan arheoloģiskie, gan etnogrāfiskie tautas tērpi no dažādiem Latvijas novadiem. Stipendiātiem tika dāvāta iespēja iepazīt latviešu kultūrvēsturisko mantojumu, pateicoties ziedotājiem Ansim un Montai Grasmaņiem. Pēc ekskursijas norisinājās svētku pusdienas restorānā “Salve”. 

Mecenāta Edvīna Samuļa dibinātās stipendijas saņem dažādu augstskolu jaunieši ar izcilām sekmēm mācībās. Par sasniegumiem mācību darbā 2017. gadā stipendijas saņēma 15  studenti no Latvijas Universitātes, Rīgas Tehniskās universitātes, Rīgas Stradiņa universitātes, Ventspils Universitātes, Daugavpils Universitātes, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas un Latvijas Kultūras akadēmijas, kuru vidējā atzīme ir augstāka par 9 ballēm.

Edvīna Samuļa lielo balvu - 300 EUR lielu stipendiju saņēma Latvijas Universitātes 3. kursa studente Elīna Pavlovska. 250  EUR lielu stipendiju saņēma 4. kursa studente Lauma Makare, bet 200 EUR stipendijas tika piešķirta 3. kursa studentiem – Dāvim Zavickim, Oskaram Nikam Mālniekam, Rihardam Pēterim Ročanam, Terēzai Leperei. Savukārt 150 EUR stipendijas saņēma 2. kursa studenti Olīvija Tuvi, Annija Krūmiņa, Liene Vilne, Ieva Radiņa, Sigita Obrumane, Viktors Urkauskis, Andra Struka, Linda Miķelsone un 3. kursa studente Kristīne Kitoka.

Stipendiāts Oskars Niks Mālnieks pēc apbalvojuma saņemšanas raksta: “Ir teiciens - ja vēlies plānot gadu uz priekšu, iestādi sēklu, ja desmit gadus – iestādi kokus, bet 100 gadus – izglīto cilvēkus! Edvīna Samuļa Izcilības stipendijas saņēmēji ir vieni no tiem, kas būs atbildīgi par idejām, inovācijām, kuras virzīs Latvijas vārdu pasaulē. Es augsti novērtēju E. Samuļa kunga izrādīto iniciatīvu atbalstīt tos studentus, kuri patiešām mācās, pilnveido sevi un piešķir iegūtajām zināšanām vērtību!”

Edvīns Samulis ir ekonomikas doktors, ilggadējs vadošs darbinieks a/s ,,LODE”, a/s ,,Latvijas Unibanka” , Rīgas pilsētas pašvaldībā. Edvīns Samulis uzskata, ka tik daudz sasniedzis, pateicoties labai izglītībai un zināšanām savā jomā. Taču izcilība, nav tikai likteņa dāvana - tas ir nemitīgs darbs un nepārtraukts, bezgalīgs ceļojums zināšanu pasaulē un sevis pilnveidošanā.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums