Ziedotājs Guntars Kokorevičs tiekas ar savām stipendiātēm, Vītolu fonda dibinātājiem Martu un Vili Vītoliem.

 No kreisās: stipendiāte Paula Auzāne, ziedotājs Guntars Kokorevičs, stipendiātes Sintija Trafimoviča un Evija Kitova.

„Cilvēki bieži nenovērtē to, kas viņiem ir: ka ir veseli, ir skaista skola, labi skolotāji, stipra ģimene. Jāmācās svinēt mazās uzvaras,” tā Intervijā žurnālam „Forbes” ir teicis 2015. gada Latvijas gada uzņēmējs un ziedotājs Guntars Kokorevičs.
SIA Enerģijas risinājumi.lv īpašnieks Guntars Kokorevičs aicināja uz jauno uzbūvēto atkritumu šķirošanas rūpnīcu, kas atrodas SIA „Getliņi Eko” pārvaldītā ekoloģiskajā poligonā. Pēc interesantās ekskursijas atkrituma šķirotavas poligonā, energoblokā, tomātu audzētavā. Sarunas ar stipendiātēm Paulu Auzāni, Eviju Kitovu un Sintiju Trafimoviču, Vītolu ģimeni un fonda darbiniekiem, turpinājās pie svētku galda restorānā „KOYA”.  Ziedotājs Guntars Kokorevičs iedrošināja studentes būt līderēm un nepazaudēt motivāciju, jo tā ir  iekšēja uguns un ja kāds cits vēlēsies šo uguni iedegt mākslīgi, tā degs ļoti īslaicīgi. 
Pēc tikšanās G. Kokoreviča stipendiāte raksta: „Par spīti savai aizņemtībai, darbojoties nopietnajā biznesa pasaulē, Kokoreviča kungs spēj apburt ar savu pozitīvismu un vēlmi palīdzēt citiem. Uzklausot mūsu, katras stipendiātes, stāstus ziedotājs dalījās arī ar savu viedokli, kas iedvesmoja apdomāt jau izdarītās un vēl tikai plānotās izvēles dzīvē. Kā uzsvēra ziedotājs, viss ir ļoti atkarīgs no cilvēkiem mums apkārt – mūsu mentoriem, kas atver pasauli, virza uz pareizo ceļu. Man ir ļoti liels prieks, ka tieši Guntars Kokorevičs mums palīdzējis vērt zināšanu vārtus, atbalstot ar stipendiju mācību procesā  un daloties ar savu dzīves pieredzi. Paldies par gūtajiem iespaidiem un veltīto laiku!”

Mīļš paldies ziedotājam Guntaram Kokorevičam, SIA “Getliņi Eko” Projektu vadības nodaļas vadītājam Robertam Bindem un atkritumu šķirošanas rūpnīcas vadītājam Kristapam Balodim par interesanto ekskursiju!

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Contact us