A/S “Latvijas kuģniecība” izsludina stipendiju konkursu jūrniecības studentiem.

Ar mērķi veicināt jūrniecības izglītību un nozares attīstību Latvijā trešo gadu pēc kārtas AS “Latvijas kuģniecība” (LK) sadarbībā ar nodibinājumu “Vītolu fonds” topošajiem jūrniekiem izsludina pieteikšanos stipendiju konkursam. Pieteikšanās noris līdz 2017. gada 1. augustam. Stipendijai aicināti pieteikties Latvijas augstskolu pēdējo kursu studenti ar labām un teicamām sekmēm mācībās, kuri izgājuši un aizstāvējuši ne mazāk kā četrus mēnešus garu jūras praksi uz kāda no LK meitas kompānijas SIA “LSC Shipmanagement” tehniskajā pārvaldībā esošajiem kuģiem.

AS “Latvijas kuģniecība” stipendijas piešķirs sešiem studentiem, finansiāli atbalstot stipendiātu ik mēnesi 300 eiro apmērā visa mācību gada garumā. Kopējais stipendiju fonds sasniedz 25 000 eiro.

“Mūsu kuģu apkalpes un krasta darbinieku komandas ir augsti novērtētas un atzītas starptautiskajā vidē. Viens no lielākajiem apliecinājumiem tam ir šī gada SIA “LSC Shipmanagement” pārraudzībā esošās flotes papildinājums ar 2 moderniem un jaunbūvētiem tankkuģiem, kopumā veidojot 25 kuģu lielu floti. Līdz ar to izaicinājums saglabāt augstos standartus kļūst lielāks. Ik gadu mēs arvien vairāk investējam darbinieku un jauno profesionāļu sagatavotībā. Izveidotā stipendiju programma ir efektīvs un tiešs veids, kā sasniegt studentus, lai jau šodien ietekmētu nākotnes jūrniecības nozares attīstību un veidotu tās jaunos līderus,” uzsver LK valdes priekšsēdētājs Roberts Kirkups (Robert Kirkup), piebilstot, ka augstu profesionālu pakalpojumu nodrošināšana atbilstoši starptautiskajiem standartiem sekmē uzņēmuma attīstību.

LK pārstāve Ilze Bērziņa norāda, ka topošo darbinieku sagatavotība specifiskajai jūrniecības nozares darba videi ir ļoti svarīgs aspekts, lai pēc studiju beigām iekļautos darba tirgū. “Mēs redzam, ka veiksmīgi aizstāvētas prakses prasība ir attaisnojusies. Iepriekšējo gadu stipendiāti, uzsākot darbu kādā no pozīcijām “Latvijas kuģniecībā”, uzreiz pēc absolvēšanas, sākot ar pirmo dienu, veiksmīgi pilda savus darba pienākumus, īpaši novērtējot praksē gūto pieredzi. Savukārt stipendija mūsu skatījumā ir svarīgs papildu stimuls, kā motivēt pēdējo kursu studentus kļūt par izciliem absolventiem un vēlāk arī par daudzsološiem darbiniekiem jūrniecības nozarē.”

Lai piedalītos stipendiju konkursā, pretendentiem līdz šī gada 1. augustam jāiesniedz aizpildīta stipendijas kandidāta novērtējuma anketa, atzīmju izraksts ar aprēķinātu vidējo atzīmi, dzīves gājuma apraksts un motivācijas vēstule angļu valodā. Pieteikuma anketa un plašāka informācija par stipendiju konkursa norisi ir pieejama LK mājaslapā sadaļā “Latvijas kuģniecības stipendija” http://www.lk.lv/lv/karjera/latvijas-kugniecibas-stipendija/ .

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Contact us