Viktora Kulberga piemiņas stipendijas pasniegšana Rotary apgabala 2410 konferencē Liepājā.

Stipendiāts Elvijs Vanags un Elena Kulberga

Konference, kura norisinājās no 14.-16.oktobra Liepājā, koncertzālē “Liepājas Lielais Dzintars” pulcēja ap 300 dalībniekus no Latvijas, Zviedrijas, Indijas, Polijas, Holandes, Somijas un Holandes Rotary klubiem. Rotary apgabala konference ir visu rotariešu centrālais notikums - lai apmainītos ar projektu organizēšanas pieredzi un gūtu iedvesmu turpmākam darbam un dalītos ar sava kluba veiksmes stāstiem. Tradicionāli konference notiek valstī, kurā dzīvo ievēlētais Gubernators. Apgabala 2401 Gubernators 2016-2017 un Rīgas Hanzas Rotary kluba biedrs ir Jānis Andersons, kurš kā apgabala mērķus izvirzījis – stiprināt klubus un to biedrus, uzsverot Rotary Fonda nozīmi un veicināt tā atpazīstamību 100 gadu jubilejas svinību organizēšanā. 
Konferences laikā tika prezentēta Vītolu fonda sadarbība ar Rīgas Hanzas Rotary klubu un godināti tā ziedotāji.

Prezentācijas noslēgumā tika pasniegta Viktora Kulberga piemiņai – Rotari klubu stipendija RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes, Mašīnu un aparātu būvniecības studiju programmas 1. kursa studentam Elvijam Vanagam. Saņemot stipendiju Elvijs sacīja: “Tā bija unikāla iespēja pabūt tik labestīgā sabiedrībā, kura ir vienota tik cēlu mērķu dēļ. Rotary kluba konferences apmeklējums mani ļoti iespaidoja un lika aizdomāties par jauniem nākotnes mērķiem. Būt par Viktora Kulberga piemiņai – Rotary klubu stipendijas saņēmēju ir liels gods ne tikai man, bet arī manai ģimenei. Tā man ir atbildība. Esmu no sirds pateicīgs Rotary klubam par atbalstu manām studijām!”

Rotary ir nozīmīga kustība visā pasaulē, tās darbības jēga un palīdzības apjoms gūst atzinību visos pasaules kontinentos. Rotary ir kļuvis par pasaules mēroga humanitāru spēku, kas ar savu darbības stilu apliecina tādas cilvēciskās vērtības kā sabiedriskā aktivitāte, labestība un palīdzība. Latvijā dibināti un aktīvi darbojas 19 Rotary klubi.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums