Vītolu fonds saņem ziedojumu 50 000 eiro Vilņa Plūmes stipendijai Aizkraukles attīstībai


Vilnis Plūme ar jauniešiem

Ilggadējā Aizkraukles mēra Viļņa Plūmes līdzgaitnieki un paveiktā cienītāji ir uzcēluši viņam garīgu pieminekli- izveidojuši stipendiju fondu, kurš turpmāk ik gadu atgādinās par V.Plūmes vērtībām, kādam talantīgam Aizkraukles jaunietim, dodot iespēju iegūt augstāko izglītību, kas citādi nebūtu iespējams materiālo apstākļu dēļ.  Pateicoties vairākiem ziedojumiem 2015. gada nogalē, ir sasniegts pirms četrarpus gadiem uzstādītais mērķis- „neaizskaramā fondā” savākt 50 000 eiro, no kura saņemtajiem procentiem ik gadu viens vidusskolas beidzējs no Aizkraukles saņems stipendiju studijām.

“Ģimenē esam ļoti gandarīti, ka tēta piemiņa tiks glabāta tieši šādā veidā, jo viņš allaž mums teicis, ka cilvēkam var atņemt visu, izņemot zināšanas. Tomēr īpaši priecājamies, ka Aizkrauklē ir tik daudz ļaužu, kuri ne vien spēj risināt ikdienas problēmas, bet ar saviem darbiem stiprināt arī Aizkraukles nākotni,” ģimenes vārdā gandarījumu pauž V.Plūmes vecākais dēls Māris.

Paldies visiem ziedotājiem, īpaši SIA Pakavs, SIA AKZ, Lijai Bergmanei, kā arī Fluhu ģimenei no Vācijas pilsētas Epšteinas. Lielu organizatorisko darbu paveikusi Aizkraukles novada dome, īpaši Leons Līdums un Anta Teivāne. Savukārt laikraksts Staburags allaž plaši informējis aizkraukliešus par stipendijas aktualitātēm.

Paldies Mārim Plūmem un viņa ģimenei par sadarbību!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B

Raksti mums