31.10.2023. Ziedotājas Ritas Kaimiņas tikšanās ar stipendiātiem fonda birojā

 Nils Zīle, Annija Pauzere, Rita Kaimiņa un Toms Pulle. 

2023. gada 31. oktobrī Vītolu fonda birojā ziedotāja Rita Kaimiņa tikās ar saviem stipendiātiem: Anniju Pauzeri (LMA, "Modes māksla"), Nilu Zīli (RSU, "Medicīna"), Tomu Pulli (LU, "Ķīmija"). Šāda kopābūšana nav pirmo reizi, bet katra jauna tikšanās apliecina ziedotājas patieso ieinteresētību ne tikai jauniešu panākumos mācību darbā, bet arī personīgajā dzīvē. 

Ziedotājai Ritai Kaimiņai ir pamatots iemesls lepoties ar saviem stipendiātiem, jo abu puišu - Nila un Toma - sasniegumi mācībās ir novērtēti ar izcilību. Tikšanās laikā stipendiāti pateicās ziedotājai par atbalstu, jo bez tā nebūtu iespējams pilnvērtīgi pievērsties studijām. Stipendiātei Annijai Pauzerei šis ir pirmais studiju gads Latvijas Mākslas akadēmijā un viņa atzīst, ka stipendija palīdz iegādāties mākslas skolai nepieciešamos materiālus: krāsas, audeklus, audumu un šūšanas piederumus. 

Rita Kaimiņa savulaik izveidoja piemiņas stipendiju savam dzīvesbiedram Egonam Kaimiņam, ar kuru kopā bija pavadīti tik daudzi mīlestības pilni gadi. Toreiz viņa atzina: ,,Nezinu nevienu citu, kas tik ļoti mīlētu līdzcilvēkus un tik daudz viņiem palīdzētu. Egons nekad nelielījās ar paveikto, viņš nekad nesūdzējās, pat būdams smagi slims. Viņa inteliģencei un izdomai nebija robežu, viņš manu dzīvi darīja bagātu…” Vēlāk tika nodibināta arī Ritas māsas Martas Mirdzas Gulbis piemiņas stipendija.

Sirsnīgs paldies Ritai Kaimiņai par gaišumu, iedvesmu un labajiem vēlējumiem, daloties pieredzē un vēlējumos ar jauniešiem!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums