Aleksandra Vorobjova stipendija

Aleksandrs Vorobjovs

Aleksandrs ir privātās vidusskolas “Patnis” matemātikas skolotājs, metodiskās komisijas vadītājs. “Skola2030” vecākais eksperts matemātikā un lektors. Studējot LU matemātikas programmā Aleksandrs saņēma Rīgas Fondu biržas, bet vēlāk Guntara Kokoreviča stipendiju (2005. – 2008.). Aleksandra interešu loks ir ārkārtīgi plašs – mūzika (gan kā klausītājam, gan spēlējot klavieres), žurnālistika, masu mediji, prāta spēles, kā arī velobraukšana, fitness un joga. 

Jaunajiem stipendiātiem Aleksandrs teic: “Svarīgi ir nepadoties un atcerēties, ka studijas ir svarīgākā investīcija, kura ir ar Tevi visu mūžu – tā turpinās atmaksāties un nest dividendes ne tikai naudas izteiksmē, bet arī brīvībā izvēlēties to darbu un darbavietu, kuru pats vēlies.”

Aleksandra motivāciju ziedot stipendijai noteikti var izteikt ar vārdiem, ko viņš rakstījis fonda ziņu lapā jau 2018. gadā: “Skolas laikos varēju noziedot dažus latus no pusdienu naudas, lai izdotu klases avīzi. Varbūt mainās mērogs, taču gandarījums un gatavība atteikties no kaut kādiem labumiem sev augstākā mērķa labad ir tāda pati.” Aleksandra piemērs rāda, ka šo pasauli labāku veidojam mēs visi kopā, un ikkatrs devums ir svarīgs un būtisks, lai ļautu labajam atklāties un parādīties pilnībā. Stipendija novēlēta topošo pedagogu atbalstam. 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums