Ziedotāja Andra Kļaviņa tikšanās ar stipendiātiem restorānā "Tinto"

 Andris Kļaviņš kopā ar stipendiātiem

2023. gada 22. martā ziedotājs Andris Kļaviņš aicināja savus stipendiātus uz svētku pusdienām restorānā "Tinto".

Andris Kļaviņš ik gadu atbalsta 10 jauniešus, to vidū ir topošie pedagogi, tulkotāji, vēsturnieki, jūrnieki, gleznotāji un aktieri. Tikšanās laikā stipendiāti uzzināja par dibināto stipendiju nozīmi un tuvinieku dzīvesstāstiem. 

Daugavpils Universitātes studiju programmas "Pedagoģija" 4. kursa studnete Liene Austruma pēc tikšanās rakstīja: "Ļoti interesanti bija klausīties Kļaviņa kunga pieredzi, domas par dažādām tēmām. Vislabāk man patika, ka visi varēja uzdot jautājumus, no atbildēm varēja mazliet vairāk iepazīt pašu Kļaviņa kungu. No visas sirds gribu teikt, lielu paldies par šo tikšanos, par iespēju satikt un pavadīt pēcpusdienu - ar jaukām, interesantām, noderīgām sarunām! Pēc tikšanās bija ļoti laba sajūta, tāds piepildījums, pārdomas, prieks, ka mans ziedotājs ir Cilvēks ar lielo burtu jebkurā jomā."

Latvijas Jūras akadēmijas studiju programmas "Jūras transports - kuģa vadība" 1. kursa students Norberts Helmess rakstīja: "Vakariņās klausoties Andra un citu cilvēku stāstus tiešām deva man iedvesmu turpināt mācības ar jaunu sparu. Beidzot satiekot Andri dzīvē man palīdzēja saprast, ka aiz stipendijas arī stāv īsts cilvēks ar ,kuru var parunāt un tas man noteikti palīdzēs nākotnē rakstīt sirsnīgākas vēstules ziedotājam. Paldies Andrim, ka viņš mums deva šo brīnišķīgo iespēju visiem kopa parunāt un  pavakariņot"

Paldies ziedotājam Andrim Kļaviņam par sirsnīgo tikšanos!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums