Ziedotāja Andra Kļaviņa tikšanās ar stipendiātiem restorānā "Kolonāde. Mūsu stāsti"

 Andris Kļaviņš kopā ar stipendiātiem. Foto: Mikus Kļaviņš

13.03.2024.

Ik gadu ziedotājs Andris Kļaviņš aicina savus stipendiātus uz tikšanos, lai iepazītos un dalītos savā pieredzē. Šoreiz tikšanās tika aizvadīta restorānā “Kolonāde. Mūsu stāsti” telpās pašā Rīgas sirdī, pie Laimas pulksteņa. Īpašs pārsteigums stipendiātiem bija Andra dēla Mikus Kļaviņa klātbūtne, kas tikšanos papildināja ar stāstiem no sporta fotogrāfa ikdienas. 

Stipendiāte Ance Lepse pēc tikšanās rakstīja: "Ziedotājs Andris Kļaviņš ir ļoti gudrs, inteliģents un zināšanām pilns cilvēks, kas neskopojas ar savu pieredzi un padomiem, kā arī ārkārtīgi trāpīgi prot sarunās ietērpt humoru un jokus. Man ir patiess prieks, ka varēju pavadīt šo laiku gan ar viņu, gan pārējiem stipendiātiem. Bija patiess prieks redzēt arī Andra Kļaviņa dēlu, jo ziedotājs mūsu vakariņās pagājušajā gadā dalījās ar ļoti interesantiem un jautriem stāstiem par dēla profesiju. Mūsu sarunas bija tikpat dažādas, cik dažādi esam mēs. Priecājos, ka sarunu gaisotne bieži pameta arī akadēmisko telpu, un runājām par kultūru, bērnību, sabiedrību un ikdienas dzīvi. Mājās atgriezos motivēta un pateicīga, ka arī es esmu viena no Andra Kļaviņa stipendiātēm un ka dalīju šo laiku ar tik dzīvesgudriem, atvērtiem un enerģiskiem cilvēkiem. Paldies!"

Andris Kļaviņš ik gadu atbalsta 10 jauniešus, to vidū ir topošie pedagogi, tulkotāji, vēsturnieki, jūrnieki, gleznotāji un aktieri. Paldies ziedotājam par sirsnīgo tikšanos! Plašāk par dibinātajām stipendijām: https://www.vitolufonds.lv/andra-klavina-stipendiju-fonds

 

 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums