Arhīvs

AUGUSTS - 2014 

Šai augustā it visa bijis tik daudz- gan saules svelmes, gan lietus lāšu un pērkona dārdu. Bet pāri visam varavīksne – debesu tilts, saikne starp zemi un debesīm, daudzveidības un dažādības simbols.  Tā dzer ūdeni no mūsu upēm, ezeriem un jūras un allaž sola Saules atgriešanos. Vara vīksna, vararīkste, vararīksna, dardedze, Pērkona loks- tik dažādi saukta, bet allaž kā negaidīts brīnums, kā pārsteigums parādīdamās un aicinādama kaut mirkli uz sevi paraudzīties- uz augšu paskatīties. Stāsta, ka tur, kur varavīksne sākas, dārgumi paslēpti, stāsta, ka uz tās eņģelis sēžot un brīnumskaistu mūziku spēlējot, tikai parasti ļaudis to nedzirdot- tikai tie, kas paši prot asaru ar saules staru lauzt un daudzkrāsainā brīnumā pārvērst.

Vītolu fondā augusts tiešām ir bijis krāsains un prieka pilns, jo ziedotāju vēlme dibināt jaunas stipendijas ir dāvājusi iespēju ne vienam Latvijas jaunietim vērt augstskolas durvis.

JAUNĀS STIPENDIJAS

 - VILMAS UN JĒKABA ĶIRŠU PIEMIŅAS STIPENDIJA
 - "RAIDLA LEJIŅŠ & NORCOUS" STIPENDIJA
 - ABLV CHARITABLE FOUNDATION STIPENDIJA 
- VALIJAS OTLANS PIEMIŅAS STIPENDIJA
 - ANDRA UN HOLLY ĀBOLIŅU STIPENDIJA
 - PROF.JĀŅA GABLIKA PIEMIŅAS STIPENDIJA
 - ĀDOLFA SĪĻA PIEMIŅAS STIPENDIJA

 - Vilmas un Jēkaba Ķiršu piemiņas stipendija

Kārlis Ķirsis no ASV dibina stipendiju savu vecāku Vilmas un Jēkaba Ķiršu piemiņai un ar pateicību piemin arī  visus labos cilvēkus – gan radiniekus, gan draugus, gan skolotājus, kas viņam savulaik palīdzējuši izvēlēties pareizo ceļu un izskoloties, kļūstot par izglītotu un veiksmīgu cilvēku. Ziedotājs saka: ,,Ar šo stipendiju vēlos palīdzēt uzsākt savu ceļu arī kādam Latvijas jaunietim.’’ Ar Vilmas un Jēkaba Ķiršu piemiņas stipendiju studijas uzsāks Rūta Pickaine no Valmieras, kas  studēs Rīgas Tehniskajā universitātē Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē Materiālu tehnoloģiju un dizainu, un Reinis Dzenis no Ķeguma, kas mācīsies Rīgas Tehniskajā universitātē Datorsistēmu studiju programmā. Savā pateicības vēstulē ziedotājam Reinis dalījās savās pārdomās par piešķirto stipendiju: ,,Vēl šovasar pat necerēju, ka varēšu atļauties studēt, jo man būtu nācies gaidīt, lai brālis pabeidz augstskolu un atrod darbu. Tā kā no Vītolu fonda bija atnākusi ziņa, ka es esmu palicis iespējamo stipendiātu sarakstā, es tomēr pieteicos uz studiju programmām. Pateicoties Jums, Ķirša kungs, divas dienas pirms termiņa beigām man piešķīra stipendiju, lai es varētu mācīties augstskolā. Tagad es varēšu atļauties gan braukšanu, gan iztikšanu. Es un mana ģimene nekad neaizmirsīsim Jūs un palīdzību, kuru Jūs mums sniedzāt. Liels paldies!”

 - "Raidla Lejiņš & Norcous" stipendija

Nopietns atbalsts topošiem juristiem būs arī advokātu biroja "Raidla Lejiņš & Norcous" stipendija. "Raidla Lejiņš & Norcous" ir viens no lielākajiem juridisko pakalpojumu sniedzējiem Baltijā un Baltkrievijā, dibināts 1994. gadā Latvijā, 1993. gadā Igaunijā, 2001. gadā Lietuvā un 2007. gadā Baltkrievijā. Biroja komandu veido 155 profesionāļi, 120 no tiem – juristi, kuri regulāri strādā sarežģītākajos darījumos un strīdu risināšanas lietās visā reģionā. Galvenie specializācijas virzieni - uzņēmumu iegāde un apvienošana, korporatīvās tiesības, banku un finanšu tiesības, kapitāla tirgi, ES un konkurences tiesības, tiesvedība un strīdu izšķiršana, nodokļi, restrukturizācija un maksātnespēja, vides tiesības, intelektuālais īpašums un tehnoloģijas, un darba tiesības. Vadošās pasaules juridisko pakalpojumu kvalitātes izpētes kompānijas  min "Raidla Lejiņš & Norcous" starp labākajiem advokātu birojiem gandrīz visās prakses jomās, bet vadošās uzņēmumu iegādes un apvienošanās darījumu izpētes aģentūras ierindo šo biroju juridisko pakalpojumu sniedzēju rangu tabulu augšgalā. "Raidla Lejiņš & Norcous" ir viens no vadošajiem Latvijas advokātu birojiem ar respektablu klientu loku un izcilu kvalitatīva pakalpojumu sniedzēja reputāciju. Tas sniedz juridiskos pakalpojumus vietējiem, reģionāliem un starptautiskiem klientiem un ir viens no vecākajiem advokātu birojiem Latvijā, kas specializējas ar komercdarbību saistītu pakalpojumu sniegšanā. 2013. gadā "Raidla Lejiņš & Norcous" ieguva prestižo Mergermarket un The Financial Times apbalvojumu - "Gada advokātu birojs Baltijā 2013".

 - Valijas Otlans piemiņas stipendija

Ir svarīgi, ja, cilvēkam aizejot Mūžībā, dzīves laikā aizsāktais tiek turpināts. Šovasar ziedotājas Valijas Otlans bērni dibināja stipendiju savas mammas piemiņai, jo viņai allaž šķita svarīgi palīdzēt savai Tēvzemei. Pēc neatkarības atjaunošanas Valija ir ziedojusi vairākām iestādēm un organizācijām Latvijā, arī Operas namam. Viņa allaž atbalstīja arī skolas un bērnu un jauniešu nometnes, jo ticēja, ka izglītota jaunatne palīdzēs veidot Latvijas nākotni. Savā 95 gadu jubilejā Valija Otlans  ziedoja Vītolu fondam, aicinot to darīt arī svētku viesus. Nu viņas vēlmi palīdzēt talantīgiem jauniešiem īsteno viņas bērni.

 - ABLV Charitable Foundation stipendija

ABLV Charitable Foundation programmas "Palīdzēsim 21.11” ietvaros sadarbībā ar Vītolu fondu sniedz atbalstu diviem studentiem, kuru piederīgie gāja bojā Zolitūdes traģēdijā. ABLV Charitable Foundation ir korporatīvs labdarības fonds, kurš tika dibināts 2006.gadā ar mērķi veicināt biznesa un visas sabiedrības atbildību par līdzcilvēkiem un vidi. Kopš Fonda dibināšanas tā uzmanības centrā ir bijusi laikmetīgā māksla, bērni un jaunieši, izglītības un pilsoniskās sabiedrības attīstība. Fonds atbalsta radošus cilvēkus un izcilas organizācijas, kas iegulda savus pūliņus un zināšanas, lai sasniegtu visai sabiedrībai svarīgus mērķus — veidotu stipru Latvijas valsti, saliedētu un pārtikušu sabiedrību. Mērķtiecīgi tiek strādāts trīs jomās — “Bērni un ģimenes”, “Laikmetīgā māksla” un “Izglītība”. Septiņu gadu laikā, kopš dibināts ABLV Charitable Foundation, labdarībā līdz šim ieguldīts vairāk nekā 1 miljonu EUR.

 - Andra un Holly Āboliņu stipendija


Āboliņu ģimene

Arī  Andra un Holly Āboliņu stipendija vēsta par bērnu vēlmi turpināt vecāku aizsākto, jo jau 7 gadus Latvijas mazturīgi un talantīgi jaunieši var studēt, pateicoties Āboliņu –Elsiņu ģimenes stipendijai. Šogad, atzīmējot savu piecpadsmit gadu laulības jubileju, šīs stipendijas dibinātāja Pētera Āboliņa dēls Andris un viņa dzīvesbiedre Holly seko vecāku pēdās un sadarbībā ar Vītolu fondu nolēmuši dibināt arī savu ģimenes stipendiju. Andris un Holly Āboliņi uzskata, ka augstākā izglītība ir šīsdienas nepieciešamība. Viņi abi ir ieguvuši maģistra grādus un jau tagad iegulda naudu savu bērnu – divpadsmitgadīgās Džesikas, septiņgadīgā  Nikolaja  un četrus gadus vecās Gabrielas - augstskolas izglītībai nākotnē.  Tagad viņu dibinātā ģimenes stipendija būs nozīmīgs atbalsts kādam Latvijas jaunietim.

 - Ādolfa Sīļa piemiņas stipendija


Ādolfs Sīlis

Pavasarī Aizsaules ceļos devās Ādolfs Sīlis- Vītolu fonda padomes loceklis, ziedotājs, viesnīcas „Radi un draugi” dibinātājs, Trīs Zvaigžņu ordeņa kavalieris, "Latvijas lepnums". Ādolfs Sīlis  visu  mūžu stāvējis nomodā par savu tautu, viss, ko viņš darīja, bija vērsts, lai  koptu un saglabātu latviešu tautas patiesās vērtības. Nu viņa piemiņai tiek dibināta stipendija - atbalsts un uzticēšanās kādam jaunietim, kurš nākotnē īstenos Sīļa kunga sapņus un ideālus. Ādolfa Sīļa piemiņas stipendijai ziedojušas Astrīda Jansone  un Mirdza Saule Zandberga.

 - Prof.Jāņa Gablika piemiņas stipendija

Augustā tika dibināta arī Jāņa Gablika piemiņas stipendija. Viņa mūžs - nenogurstošs darbs zinātnes jomā. Jānis Gabliks aktīvi darbojās Amerikas latviešu kopienā, un viņam  allaž rūpēja viss, kas notiek Latvijā. Tagad šī stipendija ļaus izskoloties un kļūt par veiksmīgu ārstu vai zinātnieku kādam Latvijas jaunietim. Viņa dzīvesbiedre  Lilija Bune Gablika savu lēmumu dibināt stipendiju pamato: ,,Dziļi sirdī visas Jāņa domas bija par Latviju, viņas drošību, nākotni un labklājību. Jānis vienmēr uzsvēra, ka visdrošākais ieguldījums ir izglītībā - to tev neviens nevar atņemt. Tāpēc sadarbībā ar Vītolu fondu ar Jāņa piemiņai veltītu stipendiju  nolēmu atbalstīt topošu ārstu vai zinātnieku.”

 - Latvijas uzņēmumi turpina sadarbību ar Vītolu fondu

Paldies visiem uzņēmumiem, kas daudzu gadu garumā palīdz īstenot fonda mērķi - stipendiju veida palīdzēt centīgiem, spējīgiem, bet maznodrošinātiem jauniešiem iegūt augstāko izglītību Latvijā: 

- “Danske Bank” - sadarbojas ar fondu kopš 2002.gada un ir ziedojusi 334 stipendijas, kuras ir saņēmuši 140 studenti no dažādiem novadiem,
- Byko-Lat - atbalsta maznodrošinātus jauniešus no Valmieras novada kopš 2002.gada,
- SEB Banka - piešķir stipendijas kopš 2004.gada un ik gadus atbalsta 14 zinātkārus studentus, šo gadu laikā SEB stipendija bija liels atbalsts 44 stipendiātiem,
- SEB Wealth Management - sadarbojas ar fondu kopš 2007.gada, atbalstot topošos finanšu speciālistus,
- SIA “Lāčplēša centrs” - uzticams ziedotājs kopš 2004.gada,
- Viesnīcas “Radi un draugi” atbalsts kopš 2004.gada ļāvis iegūt izglītību vairāk kā 170 studentiem no daudzbērnu ģimenēm,
- ERGO - sniedz atbalstu bez vecāku gādības palikušiem jauniešiem un ar fondu savu sadarbību uzsāka 2007.gada, palīdzot 50 bāreņiem iegūt izglītību,
- Puratos Latvia - no 2006.gada ik gadus atbalsta 5 jaunus censoņus,
- SIA “Kurekss” un SIA “Apsīte” - sadarbību ar fondu saka 2009.gada ar 10 stipendijām, bet šogad uzņēmumu atbalstu saņems jau 33 jauni studenti.

Paldies jauniem uzņēmumiem, kas pievienojas fonda mērķim nesen un turpina sniegt atbalstu talantīgiem studentiem - EY, SIA “Euroskor Latvijā”, SIA “Didrihsons arhitekti”, “Kurzemes Granulas”, KPMG Baltics, SIA “Pure Chocolate”, SIA “Valler”, A/S “BAO” un SIA “Zaļā josta”, LPKS “LATRAPS”, SIA “Kokpārstrāde 98”.

Paldies uzņēmumiem, kas savu sadarbību ar fondu sāk šogad: “Mandatum Life”, “Raidla Lejiņš & Norcous”, AKA3, “Saules Aptieka”, SIA “Jaunmāras”.

 - "Daugavas vanagu" Toronto nodaļa palielina stipendiju skaitu


"Daugavas vanagu" Toronto nodaļas valde un Revīzijas komisija

Divas gada stipendijas, vēloties atbalstīt jauniešus šai Latvijai visai sarežģītajā un grūtajā laikā, papildus vienai mūža stipendijai dibina arī “Daugavas vanagu” Toronto nodaļa Kanādā. Īpaša pateicība par šo atbalstu pienākas „Daugavas vanagu” Toronto nodaļas priekšsēdim Atim Bredovskim, kurš jau daudzus gadus aktīvi iesaistās nodaļas darbā. 2006. gada novembrī viņš nodibināja savu stipendiju, lēmumu toreiz pamatodams: „Esmu lielā pārliecībā, ka Latvijai jāizglīto jaunā paaudze. Darīšu visu iespējamo, lai Vītolu fonds turpinātos un veiktu visu iecerēto un vēl to, ko varam tikai iedomāties.” Šovasar piešķirtās “Daugavas vanagu” Toronto nodaļas stipendijas sniegs iespēju vēl diviem jauniešiem uzsākt studijas kādā Latvijas augstskolā.

 

PADOMES SĒDE - JAUNAIS 2014./2015.MĀCĪBU GADS

Pilns gaidu un satraukuma, jaunu mērķu un sapņu, ir sācies jauns 2014./2015.mācību gads. Šogad 173 Vītolu fonda ziedotāju labā griba ir ļāvusi 603 jauniešiem uzsākt un turpināt studijas kādā Latvijas augstskolā. Stipendijas ir no 1500 EUR līdz 4200 EUR gadā. Ar 412 stipendiātiem līgumi tika pagarināti, 191 ir jauns stipendiāts, bet 35 talantīgi jaunieši vēl palikuši kandidātu sarakstā.

Vītolu fonds šajos 12 darba gados ir pierādījis, ka ziedotāju sniegtais atbalsts ir nopietns ieguldījums Latvijas nākotnē. Fondā izskoloti vairāk ka 1600 studentu. Viņi atraduši darbu, turpina studijas maģistratūrā, doktorantūrā. Īstenojot Vītolu fonda vēlējumu “Sasniegt tādu dzīves līmeni, lai varētu atgriezties un palīdzēt citiem”, mūsu bijušie stipendiāti ziedo “Draugu stipendijai’”. Pateicoties sadarbībai ar ziedot.lv un daudzu cilvēku ziedojumiem, šogad būs 9 Draugu stipendijas, to skaitā arī viena Bijušo stipendiātu stipendija.

CITI JAUNUMI

Ziedotājas Birutas Heisteres dāvinājums stipendiātiem


Biruta Heistere

 

Priecīgu pārsteigumu Vītolu fondam šovasar sagādāja Biruta Heistere, ziedojot 1000 EUR operas biļetēm. Viņai dziedāšana un mūzika visu mūžu bijusi īpaši tuva, tāpēc iespēju izbaudīt šīs mākslas valdzinājumu viņa stipendiātiem, ,,saviem Latvijas bērniem’’, sniedz ne pirmo reizi - šī gada februārī viņa jau iepriecināja 70  Vītolu fonda jauniešus, dāvinot biļetes uz operu ,,Bohēma”.

Savukārt šajā mācību gadā stipendiātiem būs iespēja apmeklēt Artūra Maskata operu „Valentīna” - veltījumu Latvijas kultūras leģendai, kinozinātniecei Valentīnai Freimanei. Iestudējuma režisors - Viesturs Kairišs, titullomu dziedās izcilais latviešu soprāns Inga Kalna un pie diriģenta pults būs Latvijas Nacionālās operas galvenais viesdiriģents Modests Pitrens. Bet Baltā nama zālē - jaunieši, kuriem kāds dāsns un mākslu mīlošs cilvēks būs atkal sniedzis iespēju ielūkoties brīnišķīgajā mūzikas pasaulē

 

TIKŠANĀS

01.08. Ar stipendiāti tiekas Raimonds Krauklis

1.augustā ar Elgas Rodzes-Ķīselis piemiņas stipendijas ieguvēju Ievu Kolosko tiekas šīs stipendijas viens no dibinātājiem Raimonds Krauklis no Austrālijas. Pēc šīs tikšanās Ieva atrakstīja vēstuli ziedotājam: „Šajā vasarā man tika dota vienreizējā iespēja satikties ar Jums. Man ļoti patika būt Jūsu sabiedrībā, savukārt Jūsu stāstījums par savu dzīvi likās ļoti aizraujošs. Paldies par dāvanām – Jūsu dāvāto grāmatiņu cītīgi esmu izstudējusi un ļoti novērtēju. Savukārt  mazo piespraužamo ķenguriņu es piespraudu sev pie somas, ko vienmēr nēsāju līdzi , un esmu pārliecināta, ka nu šis ķenguriņš nesīs man veiksmi.”

 

06.08. Savu stipendiātu satiek Dārziņu ģimene

Ar savu jauno stipendiātu tikās Dace un Andris Dārziņi. Kaut arī kopš 1951.gada viņi dzīvo Austrālijā, Dārziņu ģimenei allaž ir rūpējis tas, kas notiek Latvijā, jo īpaši- latvisko vērtību saglabāšana un jauniešu izglītība. Šovasar, pateicoties Dārziņu ģimenes atbalstam, viena no stipendiātēm Baiba Gabrāne ir ieguvusi ārsta diplomu. Viņas vietā stipendiju sāks saņemt jaunietis no Apes novada Nauris Kristofers Gailītis. Jaunais stipendiāts nāk no lielas un saticīgas 7 bērnu ģimenes un studēs Latvijas Universitātē Komunikācijas zinātni.

13.08. Fondā viesojas Nora Mičule

Ar savu stipendiātu Artūru Šilovu tiekas arī ziedotāja Nora Mičule. Viņas dzīvē izglītībai vienmēr ir bijusi svarīga loma, tāpēc likumsakarīga savulaik bija viņas vēlēšanās dibināt stipendiju un palīdzēt kādam Latvijas jaunietim iegūt augstāko izglītību. Tagad Mičules kundzei ir pamatots iemesls lepoties ar savu stipendiātu - Artūrs, kurš studē medicīnu Rīgas Stradiņa universitātē, ir viens no sešiem fonda jauniešiem, kura sasniegumi mācībās ir novērtēti ar 10 ballēm.

29.08. Fondā viesojas Jānis Kārkliņš

Augusta otrajā pusē Vītolu fonds sagaidīja ciemiņu no Engures - ziedotāju Jāni Kārkliņu. Viņam ziedošana vienmēr ir bijusi pašsaprotama, jo ,,ziedošana - dvēseles stāvoklis, kuru nenosaka maka biezums”. Arī pirms iesaistīšanās Vītolu fondā Jānis Kārkliņš vairākus gadus ir ziedojis gan maznodrošinātām ģimenēm Engures pašvaldībā, gan skolu bibliotēkām, gan slimiem bērniem, atbalstot akciju portālā ziedot.lv. Dibināt stipendiju un uzticēt to administrēt Vītolu fondam Jāni Kārkliņu savulaik pamudināja ziņa, ka talantīgiem, bet mazturīgiem Engures jauniešiem pēc vidusskolas absolvēšanas nav materiālu iespēju iegūt augstāko izglītību. Kaut arī pašam ir septiņi mazbērni, viņš joprojām turpina sniegt atbalstu arī kādam jaunietim, un tas nav tikai Jāņa Kārkliņa, bet arī dzīvesbiedres Valdas lēmums, kura allaž atbalstījusi ikvienu Jāņa vēlmi palīdzēt tiem, kam tobrīd klājas grūtāk.

01.08. - 31.08. Individuālās tikšanās ar ziedotājiem

Visa augusta garumā Vītolu fondā ciemojas daudzi individuālie ziedotāji. 1.augustā Vītolu fondā tika sagaidīts ciemiņš no tālās Austrālijas - Velta Voitkuns, Adelaides latviešu biedrības pārstāve. Augusta sākumā Vītolu fondu apciemoja arī Juris Petričeks - dzīvesbiedres Ritas Petričekas piemiņas stipendijas, Bertrama un Lidijas Rozenbergu piemiņas stipendijas un Jevgenija un Olgas (Rubenes) Petričeku piemiņas stipendijas dibinātājs. Viņš pats savulaik atzinis: "Es jau to daru sev – man ir patīkami, ja varu kādam palīdzēt." Augusta vidū Vītolu fondā viesojās SIA "Pure Chocolate’’ valdes priekšsēdētājs Pēteris Žimants, bet augusta nogalē fondu apciemoja ziedotāja Biruta Celma, ziedotājs, SIA “Didrihsons arhitekti” valdes loceklis un vadošais arhitekts Gatis Didrihsons un SIA “Kurekss” valdes loceklis, ziedotājs Arnis Apsītis.

  
   Velta Voitkuns          Juris Petričeks          Biruta Celma

  
 Gatis Didrihsons          Pēteris Žimants          Arnis Apsītis

 

1.SEPTEMBRA SVEICIENS

1. septembris - diena, kad atvadīties no vasaras un sasveicināties ar rudeni. Tas ir jauns posms, atbildīgāks un nopietnāks, kas prasīs daudz spēka un pacietības. 1.septembri nevar nepamanīt - tas ienāk ikviena dzīvē caur mazu un lielu bērnu pošanu skolai, laba vēlējumiem studentiem, iedvesmot gataviem pasniedzējiem, caur rudens ziedu pušķiem, priecīgu satraukumu un jaunu apņemšanos. Tas ir jaunu mērķu izvirzīšanas un nopietnu lēmumu pieņemšanas laiks un arī gandarījuma pilns laiks visiem Vītolu fonda ziedotājiem, kuru labā griba ļāvusi 600 jauniešiem uzsākt studijas kādā Latvijas augstskolā. Viņi apņēmušies sniegt atbalstu visdārgākajam – mūsu tautas rītdienai, jo tikai izglītots cilvēks var būt patiesi brīvs un veidot savu un savas zemes nākotni.

Vēl jau Latvija zied - vēl dārzos puķuzirņi smaržo, vēl rudens rozes ziedus rieš. Un vīnogas piesaulē, šīsvasaras saules siltumu sasmēlušās, briest, un apinītis sevī spēku un stiprumu auklē. Viņi visi ir auguši un ziedējuši, un augļus nesuši, augšup sniegušies, pie stipra un uzticama balsta droši turoties. Bez tā būtu bijis tik grūti un pat neiespējami saulei un gaismai pretī tiekties un citus ar savu devumu iepriecināt. Tik ļoti nepieciešams bijis kāds balsts, kāds atbalsts - gan puķuzirnim un  rozei, gan vīnogulājam un rūgtajam apinītim. Tik ļoti nepieciešams- arī cilvēkbērnam, lai augtu un ziedētu, lai savu zemi nākotnē skaistāku un ražīgāku darītu...

Paldies par atbalstu, paldies, ka ļāvāt uzziedēt!

 

ZIEDOTĀJI AUGUSTĀ

Augustā ir ziedojuši: Studenšu korporācija “Dzintra” Ernas Bertas Meijas Gurķis piemiņas stipendijai, SEB Banka, SIA “Kurekss”, SIA “VALLER”, Skaidrītes Otty Udrow testamentārais novēlējums, SEB Wealth Management, SIA “Apsīte”, Mecenātu Borisa un Ināras Teterevu fonds, Edvīns Samulis, Saginavas Latviešu klubs, “Kurzemes Granulas”, Uldis Streips, SIA “Pētermaja” (Āboliņa-Elsiņa un Andra un Holly Āboliņu stipendijām), ”Raidla Lejiņš & Norcous”, “Saules Aptieka”, Kārlis Kleins, SIA “Jaunmāras”, Selga Beņķe (Beņķu-Rubeņu ģimenes stipendijai), SIA “Euroskor Latvijā”, Kārlis Ķirsis, Vaida Miķīte Jordan un Neal F. Jordan, Matīss Kukainis, Ausma Pāvulāne, Georgs Andrejevs, Anonīms ziedotājs Grencbergu dzimtas stipendijai, SIA “Puratos Latvia”, Gunārs un Ināra Reiņi, Juris Petričeks, SIA “Pure Chocolate”, AKKA/LAA biedrība Baibas Alises un Andra Vītoliņu stipendiju fondam.

Viļņa Plūmes stipendijai Aizkraukles attīstībai ziedojuši: Māris Plūme, Aina Linde*.

Ādolfa Sīļa piemiņas stipendijai ziedojuši: Astrīda Jansone, Mirdza Zandberga Saule.

Draugu stipendijai ziedojuši: Līga Rakstiņa*.

Ar ziedojumu godinājuši: Sabīne Dagmāra Paulīne Beca un Anna Muhka, sveicot Baibu Rubesu dzimšanas diena.

* - ziedotājs ir bijušais stipendiāts

 

Ziedojumi

Augustā.................210 256EUR

Gadā............898 252EUR

Paldies ziedotājiem! 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums