Arhīvs - Novembris 2019

MĒNEŠA CITĀTS 

 
Jaunssardzes fonda vadītājs un Dambergu ģimenes fonda dibinātājs Ilmārs H. Dambergs

“Svarīgākais, lai sasniegumi balstās uz palīdzību mūsu tautai, Tēvzemei, un LR Bruņotiem Spēkiem. Prieks dzirdēt, ka jūs visi esat čakli, centīgi un jūsu panākumi palīdzēs Latvijai jau tuvākajā nākotnē. Gods kalpot Latvijai!”

-Ievas Teteres stipendija izaugsmei

Ieva Tetere

Turpinot atbalstīt jauniešus viņu ceļā uz zināšanu un prasmju apguvi, SEB bankas vadītāja Latvijā Ieva Tetere izlēma dāvanu un ziedu vietā aicināt viesus dzimšanas dienā ziedot stipendijai kādam mazturīgam, bet talantīgam jaunietim studijām Latvijā. Ieva Tetere saka: “Esmu pārliecināta, ka cilvēks izaug brīdī, kad viņam uzticas, taču nenovērtējams, protams, ir līdzcilvēku atbalsts. Un tad iemācīties un sasniegt var jebko, ja vien ir spēks un drosme nepadoties. Man personīgi šī stipendija ir ļoti svarīga, jo vairāk par visu vēlos atbalstīt jauniešus, kas neatkarīgi no esošās situācijas atrod motivāciju mācīties, augt un attīstīties.” Paldies par stipendijas dibināšanu un sveicam Ievu Teteri jubilejā!

01.-30.11. Fondā viesojās ziedotāji Rita Kaimiņa, Dāvids Dārziņš.

01.11. Sanitas Uplejas-Jegermanes un Ginta Jegermaņa tikšanās ar stipendiāti.

11.11. Ernsta fon Mesenkampfa grāmatas “Cilvēki un likteņi senajā Līvzemē” atvēršanas svētki.

(Tulkojis ziedotājs Pēteris Bolšaitis)

13.11. Uzņēmēju pusdienas 2019.

15.11. Brīvības un solidaritātes fonda konference par jauniešu lomu darba tirgū.

20.11. Alīdes Forstmanis tikšanās ar stipendiātiem.

21.11. ERGO sarīkojums stipendiātiem.

22.11. Väino V.Keelmann tikšanās ar stipendiātu.

25.11. “Draudzīgā aicinājuma fonda” skolu reitinga balvu pasniegšanas sarīkojums.

27.11. Fonda “Tavs atbalsts” sarīkojums farmāciju studējošiem.

Par godu novembra patriotiskajiem svētkiem, nolēmām veikt aptauju par zemessardzes un jaunsardzes aktualitāti 750 stipendiātu vidū. Fondā dibinātas arī vairākas stipendijas jauniešiem, kuri paralēli studijām iesaistās zemessardzē un jaunsardzē, kā piemēram, Jaunsardzes  fonda, “Daugavas vanagu” Kanādas valdes un Adelaides nodaļas stipendijas.

20% no stipendiātiem pamatskolā un/vai vidusskolā ir darbojušies jaunsardzē.

Faktori, kuri ir pamudinājuši iesaistīties jaunsardzē un zemessardzē: patriotisms, skolu programmas, ģimenes un draugu ieteikumi, TV raidījumi.

- Sveicam Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā!

- Sveicam novembra jubilārus!

- Sveicam kolēģi Innu  ar atgriešanos no dekrēta atvaļinājuma!

Novembrī no otrā dekrēta fondā atgriezās valdes locekle Inna Roženšteina. Sirsnīgi sveicam un novēlam neizsīkstošu darba prieku!

- Sveicam PBLA Kultūras fonda apbalvojumu saņēmējus!

Šajā gadā PBLA Kultūras fonda apbalvojumu saņēmis mūsu sadarbības partneri laikraksts “LAIKS” par trimdas preses darba turpināšanu, stiprinot un veicinot tautas apziņu ārzemēs, ziedotāja Inese Auziņa-Smita par mūža ieguldījumu Lielbritānijas latviešu arhīvu un bibliotēkas saglabāšanā, ziedotājs Jānim Čečiņam par ilggadēju un izcilu darbu Austrālijas latviešu sabiedrībā un Korp! “Spīdola” stipendijas pārstāvei Inesei un Greg Fludēm par līdzdalību un ilggadēju atbalstu kultūrai Kanadā.

- Sveicam SIA “KUREKSS” ar LDDK Gada balvas saņemšanu!

Lai godinātu uzņēmīgākos un sociāli atbildīgākos darba devējus, Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) un tās sadarbības partneri ik gadu piešķir LDDK Gada balvu. 2019. gadā Latvijas labākā darba devēja apstrādes rūpniecības nozarē titulu ieguva SIA “Kurekss”. Balvu uzņēmuma valdes loceklim un fonda ziedotājam Arnim Apsītim pasniedza Latvijas Valsts prezidents Egils Levits.

Ziedojuši: AS “Citadele banka”, Vilis un Carolina Vītoli, Māra Hrgetič, Juris Petričeks, Ileane Bolšaitis, Jelgavas Zonta klubs, Kārlis un Inga Cerbuļi, Jāņa un Elfrīdas Rutku fonds, ERGO, Sanita Upleja-Jegermane un Gints Jegermanis.

Ievas Teteres stipendijai izaugsmei ziedojuši: Gunta Reinholde, Agris Freifalts, Dace Rubene, Agnese Strazda un vadības komanda, Dace Mārtinsone, Aigars Dadzis, Ansis Dobelis, Vita Diķe, Andris Dobelis, Diāna Blumate.

Draugu stipendijai ziedojuši: Raimonds Ritums*, Roberts Veins*, Mārcis Pauls, Zinta Jansons, SIA “B2B Smart Solutions”, Oksana Juskiva, Olga Nikitina, Artūrs Banders, Lolita Kalupniece, Ieva Everte*, Helge Lodziņš, Aina Viliņa, Nikolajs Petrovics, SIA “Viridi Lux”, Evarts Anosovs, Ginta Jaunzeme, Zanda Lāce, Jānis Ārmanis, Elvijs Bogdanovs, Iveta Grosšteina, Edgars Andersons, Ginta Lejiņa, Ilze Lejiņa, Liene Jansone, Ingūna Hartmane, Tatjana, Aisma Vītiņa, Diāna Pastare, Aleksandra Devēna, Mārtiņš Sils, Diāna Titova, Inga Guste, Nauris Smaļķis, Nikolajs Hļevnojs*, Andris Zemītis, Anton Chernetskyi, Aigars Roze, Viktors Bekmanis, Liesma Nadziņa, Indra Kārkliņa, Kristaps Kalniņš, Ieva Muze, Sanda Kirilkina, Daiga Bereza, Ieva Opmane*, Valdis, Mečislavs Maculēvičs*, Ilze Lītiņa, Līva Bite, Edmunds Jansons, Aleksandrs Rodionovs, Rodrigo Osis, Krista Annija Samcova*, Anda Kalniņa, Krišjānis Jurdžs, Madara Fuksa, Edvīns Draba, Ieva Lapiņa, Evija Matveja, Gunārs Valeniks, Gustavs Bārbals, Ilja Paturskis, Renārs Kupcus, Jānis Palkovs, Valentīna Stulge, Juris Ročāns, Ginta Jaunzeme, Aivars Junga, Viktors Zaķis, Intra Research, Aija Dukaļska, Uldis Atvars, Irina Biele, Edgars Bunka, Dairis Sondors, Agra Ezerta, Lolita Kalniņa, Edgars Lapiņš, Jānis Mičulis, Andrejs Plešaunieks, Andis Raudiņš, Lauma Tumašova*, Kaspars Vigulis un 146 anonīmi ziedotāji.

How to find us?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Contact us