Arhīvs - Augusts 2004

Jaunums

Augusts fondā bagāts pasākumiem, bet mēneša notikums tradicionālais svētku brīdis 26. augustā Rīgas Latviešu biedrības namā pasākumā “Finiša nav. Ir tikai starts.”

Pasākuma ģenerālsponsors A/s “Māras banka”

02.08.2004. Fondā viesojas Velta Voitkuns kundze no Austrālijas.

09.08.2004. Tikšanās ar A/s “Latvijas Unibanka” sabiedrisko attiecību vadītāju Haraldu Burkovski.

Tiek noslēgts līgums par ziedojumu Ls3000 trīs Unibankas stipendijām- vienu stipendiju saņems eksakto zinību students, vienu humanitāro zinību students, vienu mākslas students.

10.08.2004. Austrālijas dienas fondā.

Daugavas Vanagu Austrālijas nodaļas stipendiju pasniegt ieradies priekšsēdis Aivars Saulīša kungs ar Māru Saulītes kundzi. ALB-M stipendiju pasniegt ieradusies bijusī valdes priekšsēdētāja Valda Liepiņas kundze un valdes loceklē Ērika Ābeles kundze. Stipendiāti Valdis Skotelis, Ēriks Rudzītis ir topošie ārsti un ir ļoti pateicīgi ziedotājiem.

No kreisās: Aivars Saulīša kungs ar kundzi Māru un stipendiāts Ēriks Rudzītis.

No kreisâs: Ērika Ābeles kundze, stipendiāts Valdis Skotelis un Valda Liepiņa.

20.08.2004. Liepājas pilsētas domē SIA “Microsoft Latvia” stipendijas Liepājas Pedagoģijas akadēmijas studentiem pasniedz SIA “Microsoft Latvia” izpilddirektors Sandis Kolomenskis. Sveikt SIA “ Microsoft Latvia” un stipendiātus bija ieradusies LPA rektore Gunta Smiltnieces kundze, Valgundes pagasta priekšsēdētājs Edgars Turka kungs, Liepājas domes priekšsēdētāja vietnieks T. Deklaus kungs. Stipendiāts Nils Kuncītis visu stipendiātu vārdā pateicās ziedotājiem. Pēc tam visi svētku dalībnieki pie LPA akadēmijas tauriņa fotogrāfējās, vēlot stipendiātiem krāsainas un interesantas studijas. Paldies par pasākumu Mircrosoft Latvia Sabiedrisko attiecību vadītājai Baltijas valstīs Ilzei Naglai un akadēmisko programmu attīstības vadītājai Baltijā Līnai Ābolai.

No kreisas: Tālivaldis Deklaus, Līna Ābola, Nils Kuncītis ar mammu, Rita Gleizupa, Vita Diķe, Ilze Nagle, Kristīne Repineca, Sandis Kolomenskis.

23.08.2004. Rēzeknes pilsētas domē Latvijas Unibankas Latgales reģionālais vadītājs Viktors Krols pasniedz stipendiju Mūzikas akadēmijas studentei Adrijai Eversei, kura beigusi J. Ivanova Rēzeknes mūzikas vidusskolu.

Foto no stipendijas pasniegšanas ceremonijas A.Everses j-dzei Rēzeknes Pilsētas Domē.

23.08.2004. Tikšanās ar LNT ģenerāldirektoru Andreju Ēķi par sadarbības iespējām.

25.08.2004. Talsu novada skolotāju rudens konferencē pirmo Talsu novada stipendiju saņem Maija Znotiņa no Kandavas internātskolas. Paldies uzņēmējai Olgai Bārei un Talsu novada fonda direktoram Marekam Indriksonam.

26.08.2004. Ir jābūt trijskanim – lai skanētu, lai mirdzētu, lai izdotos.

Tādā trijskanī: ziedotājs, stipendiāts un fonds ar saviem palīgiem un atbalstītājiem tiekas Latviešu Biedrības namā pasākumā “Finiša nav. Ir tikai starts.” Pateicības raksti ziedotājiem, priekšnesumi , kuros uzstājas mūsu stipendiāti, ziedi un visapkārt smaids. Labs pasākums- tā vērtē aculiecinieki.

Vītolu fonds saka paldies visiem, kuri piedalījās un bija kopā ar mums svētkos, bet pārējiem novēl neskumt, jo pēc gada tiksimies atkal. Šī gada pasākumu varat vērot fotogrāfijās, lasīt par to presē vai zvanīt acu lieciniekiem, un tādu kopā ir vairāk nekā 300.

27.08.2004. Valmieras rajona Skolotāju rudens konferencē Valmieras kultūras namā A/s “Latvijas Unibanka” Valmieras filiāles pārvaldnieks Ričards Gailuma kungs godināja savus Unibankas stipendiātus Edvīnu Danovski un Artūru Verzu un Pārgaujas ģimnāzijas direktoru Uldi Ābeltiņa kungu.

Ziedojumi:

 Ciems “Latvija” Mičiganas pavalsts ASV Ls 322.80
 A/s “Latvijas Unibanka” Ls 3000
 Klāva Sīpoliņa fonds Ls 3367. 83
Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums