Baiba Priedīte dibina IT izcilības stipendiju

Baiba Priedīte

Aprīļa sākumā pozitīvas enerģijas lādiņu Vītolu fondā ienesusi biznesa vadības eksperte, aizrautīga inovāciju un izaugsmes atbalstītāja Baiba Priedīte, dibinot savu stipendiju.

Daudzus gadus Baiba Priedīte ir veiksmīgi darbojusies banku sektorā, ieņemot dažādus amatus AS "SEB banka". Kopš 2016. gada Baiba Priedīte ir AS "Sadales tīkls" valdes locekle un klientu direktore. Ikdienā Baiba ar prieku vēro, cik strauji enerģētikas nozarē, pakalpojumu attīstībā un klientu servisā ienāk digitālās tehnoloģijas. Vienlaikus viņa secina, ka šajā jomā ļoti pietrūkst jaunu, perspektīvu speciālistu, potenciālo nākotnes tehnoloģiju līderu.

Virzoties uz klimatneitralitāti, pieaugot pieprasījumam pēc atjaunojamas elektroenerģijas un ar to saistītajiem pakalpojumiem, IT kompetences arī enerģētikas nozarē būs nepieciešamas arvien vairāk. Lai sekmētu Latvijas izaugsmi tehnoloģiski attīstītu valstu virzienā, līdzās savai profesionālajai darbībai Baiba Priedīte ir gatava ieguldīt vēl kādu artavu.

"Mani pašu uz priekšu virza dabiska vēlme pēc nepārtrauktas attīstības un tiekšanās uz izcilību. Gluži likumsakarīgi radās doma ieguldīt nozares attīstībā vēl mazliet vairāk, atbalstot un iedvesmojot talantīgus, neatlaidīgus jauniešus, kuriem citādi izglītība varbūt tā arī paliktu vien neaizsniedzams sapnis. Ja kāds no topošajiem tehnoloģiju ekspertiem izvēlēsies savas zināšanas un spēkus veltīt zaļākas un viedākas enerģētikas attīstībai, – lieliski!" par lēmumu izveidot stipendiju stāsta Baiba Priedīte.

Ik dienu strādājot nozarē, var skaidri redzēt tendences, kas būtiski ietekmē šo jomu. Enerģētikas sektors šobrīd ir globālu pārmaiņu sākumā. Latvijas nākotne un veiksme ir lielā mērā atkarīga no tā, cik gatavi būsim iespējamiem izaicinājumiem. Daudz cerību tiek likts uz jauno paaudzi – nākamajiem tehnoloģisko un sociālo resursu līderiem. Tālab  nozīmīgs ir šodienas ekspertu atbalsts, kas veicina turpinātību – ļauj jauniešiem iegūt patiešām vērtīgās zināšanas un pielietot tās, lai darīt savu zemi un pasauli par zaļāku un labāku vietu mums visiem.

Liels paldies par ziedojumu!

 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums