Rīgas Stradiņa universitātes studenti ir aicināti pieteikties Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendijām medicīnā

 Foto: Gints Ivuškāns

Turpinot Borisa un Ināras Teterevu fonda un Vītolu fonda ilgtermiņa sadarbību stipendiju administrēšanā, tiek izsludināta pieteikšanās stipendiju konkursam, kuras mērķis ir atbalstīt talantīgus Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentus.

Mecenāte Ināra Tetereva: “Par nākotni ir jādomā jau šodien. Mums ar Borisu vienmēr šķitis nozīmīgi sniegt jauniešiem atbalstu izglītības iegūšanai, jo erudīta un zinoša sabiedrība ir spēcīgs virzītājspēks valsts labklājībai.”

Stipendijai nākamajam studiju gadam var pretendēt tie studenti, kuri, uzsākot 2024./2025. studiju gadu, studēs RSU Medicīnas, Veselības un sporta zinātņu, Zobārstniecības un Farmācijas fakultātēs 3., 4. vai 5. kursā.

2024./2025. studiju gadā Borisa un Ināras Teterevu fonds atbalstīs kopumā  20 studentus. Vienas stipendijas apmērs katram stipendiātam ir 3150 eiro akadēmiskajā gadā, kas tiks izmaksāti 10 mēnešus no 1. septembra līdz 30. jūnijam.

Pieteikšanās stipendijām norit no 22. aprīļa līdz 20. maijam. Plašāk par stipendiju konkursu lasīt nolikumā.

“Es nebūtu tur, kur es šobrīd esmu, bez šī atbalsta. Nerunājot pat par kaut kādu pamatvajadzību nosegšanu, bet par iespēju darboties zinātnē, sociāli nozīmīgos un sabiedriski nozīmīgos projektos. Pateicoties stipendijai, bija iespēja iegūt papildu prasmes ārzemēs, stažēties vairākās valstīs, iespēja arī voluntēt, lai vēlāk visu šo pieredzi ieguldītu pēc būtības Latvijas sabiedrībā,” reiz teicis ārsts, Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiāts medicīnā (2016-2019) Artūrs Šilovs.

Rūpējoties par sabiedrības izaugsmi un jauniešu profesionālo attīstību, Borisa un Ināras Teterevu fonds vairāk nekā 13 gadus sniedz atbalstu izglītībai, piešķirot stipendijas jauniešiem augstākās medicīniskās izglītības iegūšanai, kuru studiju iespējas ierobežo materiāli apsvērumi vai kuru izcilie sasniegumi jau studiju gaitā pelna īpašu atzinību.

Atbalstu laika posmā no 2011.-2024. gadam saņēmuši 49 stipendiāti līdz viņu pamatstudiju noslēgumam. Pašlaik visi izskolotie stipendiāti ir papildinājuši medicīnas profesionāļu rindas.  

Vītolu fonds

Kontaktinformācijai: www.vitolufonds.lv | tālr. +371 26022856 | info@vitolufonds.lv

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums