SIA “BYKO-LAT” valdes locekle Agnijas Dzelmes tikšanās ar stipendiātiem.

 
(no kreisās) stipendiātes Anete Paula Perova, Justīne Freimane, Krista Annija Samcova, Melita Vantere, Inga Balode, Laine Bogomazova, Dārta Renāte Vītola, SIA “BYKO-LAT” valdes locekle Agnija Dzelme un stipendiāte Kitija Zēmele. 

24. maijā SIA “BYKO-LAT” valdes locekle Agnija Dzelme aicināja uzņēmuma stipendiātus uz tikšanos Rīgas birojā. Šogad ar uzņēmuma dibinātajām stipendijām studē desmit jaunieši, kuri izvēlējušies studijas arhitektūras, filoloģijas, būvniecības, matemātikas, medicīnas, ģeogrāfijas nozarēs. SIA “BYKO-LAT” jau 15 gadus atbalsta jauniešus no Valmieras novada. 
Stipendiāte Dārta Renāte Vītola pēc tikšanās raksta: “No šīs tikšanās, manuprāt, pats interesantākais bija uzzināt Agnijas Dzelmes stāstu. Interesanta, spēka, enerģijas un labsirdības pilna personība - tā es raksturoju Agniju Dzelmi. Klausoties, cik daudz viņa ir ieguldījusi un darījusi, tas dot tādu kā mazu enerģijas sitienu un domu – jā, arī to es varēšu un sasniegšu! No Valmieras puses nākošie studenti neizvēlas tās vieglākās nozares, kur studēt, tādēļ ziedotāju atbalsts ir nenovērtējams! Paldies uzņēmumam “BYKO-LAT” un valdes loceklei Agnijai Dzelmei par organizēto tikšanos!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums