"COLIBRIX" stipendija

"COLIBRIX" ir licencēts maksājumu pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā plašu klāstu finanšu pakalpojumu risinājumus dažāda mēroga uzņēmumiem visā pasaulē. Lai klienti varētu saglabāt priekšrocības ātri mainīgajā finanšu vidē, "COLIBRIX" nodrošina visaptverošo pakalpojumu klāstu – globālo maksājumu karšu apstrādi, pārrobežu komersantu kontu atvēršanu un vairāku alternatīvu maksājumu metožu integrāciju. 

 

"COLIBRIX", sadarbojoties ar vadošām augstskolām, ir ieviesuši unikālo stipendiju, kas ir paredzēta pēdējā kursa studentiem. Šis stipendijas mērķis ir motivēt un atbalstīt topošos nozaru profesionāļus un viņu centienus sasniegt labākus rezultātus ceļā uz spēcīgu profesionālās karjeras sākumu. Stipendija tiek paredzēta sociālo un eksaktu zinātņu studentiem – no tiesību zinātnēm un ekonomikas līdz IT un programmēšanai.

 

Aleksandrs Bobrovs: “Jaunieši ir mūsu nākotne, viņi ir topošie speciālisti un nozares profesionāli, kas mainīs un attīstīs vairākas mūsu dzīves jomas, kā arī izstrādās risinājumus vairākiem mūsdienu izaicinājumiem. Mums ir jāatbalsta un jāmotivē viņus jau šobrīd, radot labvēlīgus studiju apstākļus, kas ļaus jau tagad justies novērtētiem.”

Mīļš paldies "COLIBRIX" par dibināto stipendiju!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums