Uzņēmums SIA “Didrihsons arhitekti” palielina stipendiju skaitu

Uzņēmuma SIA "Didrihsons arhitekti" kolektīvs

Augusts ir Vītolu fonda Draugu mēnesis, kad tieši soli pirms studiju gada sākuma ikvienu aicinām pievienoties fonda saimei, lai kopā palīdzētu vēl lielākam skaitam jauniešu. Stiprināt draudzību var dažādos veidos – gan ziedojot Draugu stipendijai, gan dibinot jaunas stipendijas, gan  arī turpinot jau aizsāktu sadarbību.

Uzņēmuma SIA “Didrihsons arhitekti” valdes loceklis un vadošais arhitekts Gatis Didrihsons augustā pārsteidzis mūs ar patīkamu ziņu par stipendiju skaita palielināšanu. Tā ir patiešām īpaša sajūta, jo, pat zinot, ka palīdzēt visiem nav iespējams, katrs plus viens ir  jauns saules stars, kas izgaiņā neziņu un bailes.

Lai arī pandēmija nesusi daudz satricinājumus tautsaimniecībai un uzņēmumiem, Gatis Didrihsons savos uzskatos palicis nelokāms pārliecībai par nepieciešamību atbalstīt tos, kam  klājas vēl grūtāk. Kā uzņēmējdarbībā, tā arī dzīvē valda nemainīga kārtība, ka labiem notikumiem, iesvārstot vienam otru, gala rezultāts summējas un sniedz pienesumu mums visiem kopā.

Šo pasauli nevar noskriet kilometros vai aptvert tūkstošos, to var tikai izlaist caur plaukstām, paceļot katru, kas gaida palīdzību. Liels paldies Gatim Didrihsonam un uzņēmumam SIA “Didrihsons arhitekti”, kuri, vēloties darīt Latviju labāku, ļaus nu jau trīs jauniešiem piepildīt savus sapņus!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums