“E-klases” stipendijas piešķiršana “Gudrs, vēl gudrāks” 12. klašu uzvarētājam.

Ralfs Bormanis kopā ar citiem dalībniekiem piedalījās konkursā attālināti.

Šogad trešo "E-klases" stipendiju izaugsmei saņēmis konkursa “Gudrs, vēl gudrāks” 12. klašu fināla uzvarētājs Ralfs Bormanis no Madonas Valsts ģimnāzijas.

Ārkārtējās situācijas radīto ierobežojumu dēļ fināla dalībnieki savā starpā sacentās attālināti, atrodoties katrs savā dzīvesvietā.

“Tieši tas, ka spēles laikā atrados mājās, sagādāja vislielāko uztraukumu. Atbildes uz jautājumiem un pati filmēšana notika caur Skype, tāpēc pirms filmēšanas bija uztraukums vai tehniski viss darbojas,” pēc uzvaras stāsta Ralfs, piebilstot, ka lai arī skolotāji un klasesbiedri viņu uzmundrinājuši pirms spēles, spēles laikā pietrūkusi enerģija, kas parasti tiek gūta klātienē no smaidiem un atbalsta plakātiem.

Ralfs ir erudīts un sabiedriski aktīvs skolnieks. Brīvajā laikā daudz lasa, interesējas par vēsturi, bioloģiju un ģeogrāfiju. 2019.gada vasarā Ralfs mēnesi pavadīja ASV, kur Līderības Akadēmijā attīstīja savas līderības prasmes un iepazina Amerikas kultūru. Rudenī Ralfs plāno uzsākt politoloģijas studijas, tāpēc "E-klases" stipendiju ieguldīs studijās.

"E-klases" sadarbība ar “Vītolu fondu” tiek īstenota jau kopš 2014. gada, kad tika piešķirta pirmā E-klases stipendija. Šogad kopumā tika piešķirtas 3 stipendijas 3000 eiro vērtībā Latvijas televīzijas konkursa “Gudrs, vēl gudrāks” vidusskolas posma finālu uzvarētājiem. 10. un 11. klašu konkursa finālu uzvarētāji katrs saņēma 500 eiro lielu stipendiju izaugsmei, savukārt 12. klases fināla uzvarētājs saņēma 2000 eiro lielu stipendiju.

Iepriekš10.klašu finālā uzvarēja Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas skolnieks Huberts Zimackis, bet 11.klašu finālā Jaunpiebalgas vidusskolas skolnieks Aleksandrs Grigorjevs

Paldies "E-klasei" par sadarbību!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums