Piešķirtas "E-klases" stipendijas raidījuma "Gudrs, vēl gudrāks" 10. klašu uzvarētājiem

 Nikolīne Krista Tesļuka un Iļja Polis

23.02.2024.

23. februārī "E-klases" stipendiju izaugsmei 500 eiro apmērā saņēma erudīcijas spēles “Gudrs, vēl gudrāks” 10. klašu finālisti - RTU Inženierzinātņu vidusskolas audzēknis Iļja Polis un Tukuma Raiņa Valsts ģimnāzijas audzēkne Nikolīne Krista Tesļuka. "Gudrs, vēl gudrāks" 10.klašu finālu iespējams noskatīties ŠEIT.

Pēc stipendijas saņemšanas Nikolīne Krista Tesļuka sacīja: "Jau no 5. klases pildīju pieteikšanās anketas, un līdz pat šim gadam nevienu reizi nebiju uzaicināta. Tā kā, ja raidījums ir kautko man devis, tad tā visnotaļ būs neatlaidība un pacietība. Pusfināla, fināla un skolas vizītkartes filmēšanas dienās biju ļoti priecīga - tas tik tiešām bija manas bērnības sapņa piepildījums. Saņemto stipendiju izmantošu jaunāka datora iegādei ar lielāku atmiņu un ātrāku procesoru, kas noderēs mācību procesā. Pašlaik ļoti strauji attīstas IT nozare, un jauns dators būs visai noderīgs, mācoties programmēšanas pamatus, kā arī nākotnes mācībām un studijām. Vēl par stipendijas līdzekļiem iegādāšos mācību kursus e-vidē, kur dziļāk var apgūt IT un STEM tēmas."

Tāpat kā Nikolīne Krista, tā arī "Gudrs, vēl gudrāks" 10. klašu fināla uzvarētājs Iļja Polis uzvaras brīdī uzsvēra, ka stipendija būs atbalsts karjeras izaugsmē: "Nākotnē es plānoju mācīties Rīgas Tehniskajā universitātē un saistīt savu nākotni ar zinātni, lai ar saviem atklājumiem attīstītu Latvijas zinātnes jomu. Domāju arī aktīvi darboties izglītības nozarē kā mācībspēks. Tāpēc īpašu paldies gribu teikt "E-klasei" par dāvāto stipendiju, kas būs atbalsts ne tikai man, bet arī ģimenei!" 

"E-klases" sadarbība ar “Vītolu fondu” tiek īstenota jau kopš 2014. gada, kad tika piešķirta pirmā "E-klases" stipendija augstskolās studējošiem. Kopš 2018. gada "E-klase" piešķir stipendijas raidījuma "Gudrs, vēl gudrāks" vidusskolas posma finālistiem. Ik gadu 10. un 11. klašu konkursa finālu dalībnieki katrs saņem 500 eiro lielu stipendiju izaugsmei, savukārt 12. klases fināla dalībnieki - 1000 eiro lielas stipendijas. Plašāk par "E-klases" stipendiju: https://ej.uz/jsbz

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums