Arhīvs - Februāris 2004

Jaunums

Paldies visiem 134 stipendiātiem par veiksmīgi nokārtoto sesiju, iesniegtajām atskaitēm un labiem vārdiem vēstulēs. Vēlam veiksmi pavasara sesijā!

05.02.2004. Desmit jauniešiem pasniegtas Latvija Statoil SIA stipendijas.

2004. gada SIA "Latvija Statoil" stipendiāti kopā ar uzņēmuma vadītāju un Vītolu fonda dibinātājiem

Uzņēmums Latvija Statoil SIA pasniedz uzņēmuma stipendijas 10 Latvijas jauniešiem. Ar Latvija Statoil stipendijām jaunieši studēs jau otro gadu. No uzņēmuma katru mēnesi 2004. gadā mācību laikā stipendiāts saņems 80 latu lielu stipendiju. Tādējādi Latvija Statoil SIA ir kļuvis par vienu no lielākajiem ziedotājiem Vītolu fondam, stipendijām piešķirot 8400 latus.

Latvija Statoil SIA studē Latvijas Universitātē, Latvijas Lauksaimniecības Universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē, Daugavpils Universitātē un Rēzeknes augstskolā.

Baiba A. Rubess, Latvija Statoil SIA izpilddirektore

“Pirmkārt, priecājos, ka Vītolu fonds ir kļuvis par mūsu sadarbības partneriem, kuriem līdzīgi kā Latvija Statoil ir mērķis vienmēr iesaistīties gan sabiedriskās dzīves uzlabošanā kopumā, gan atbalstīt spējīgu, tālredzīgu un mērķtiecīgu indivīdu izaugsmi. Piešķirot stipendijas, mēs centāmies palīdzēt tiem jauniešiem, kuri nopietni ir izvēlējušies dzīves turpmākos gadus veltīt augstākās izglītības iegūšanai un apzinās, ka zināšanas ir kapitāls ar skaitļos neizvērtējamu vērtību, kuru neviens nekad nevarēs atsavināt. Ja jauniešiem ir gan talants, gan gudrība, gan gribasspēks – galvenie priekšnoteikumi veiksmīgai dzīvei, bet viņu ceļu uz šo mērķi aizšķērso tikai un vienīgi naudas trūkums, tad Latvija Statoil SIA ir patiesi priecīga, palīdzēt atrisināt finansiālos ierobežojumus.”

14.02.2004. Vītolu fonda dibinātajam Vilim Vītolam 70 gadu jubileja.

“Ap tevi vienmēr ir pavasaris-
Kā tu no ziemas to nosargāji?
It kā tevī kāds noklīdis saules stars
Būtu sev atradis mājas.
Nevienam tu sevi neuzspied,
Nevienam tu nepievelc grožus.
Tikai tevī kaut kas kā ābele zied
Klusi, bet pārliecinoši.”
/Ā. Elksne/

Pa gaišam staram, pa siltai liesmai, pa mīļam vārdam, pa baltai stundai -
- tā katru dienu vēl 134 stipendiāti un fonda darbinieki.

17.02.2004. Fondā viesojās Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas 11. klases skolniece Santa Šmite, kura raksta zinātnieciski pētniecisko darbu par filantropiju. Meitene tikās un intervēja fonda dibinātāju V. Vītolu. Rīgas Teikas vidusskolas 11. klases skolniece Marta Jankovska raksta zinātnisko darbu “Vītolu fonda darbība Latvijā". Paldies meitenēm, ka raksta par fondu un vēlam veiksmi aizstāvēšanā.

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijas skolniece Zane Šmite intervē Vītolu fonda valdes priekšsēdētāju Vili Vītolu 2004.gada 17.februārī

25.02.2004. Fonda direktore piedalījās Talsu novada organizētajā kopienu filantropijas konferencē “Kopienas fonds- pozitīvas pārmaiņas tava pagastā, pilsētā, novadā”.

Paldies par iespēju būt konferencē Talsu novada fonda direktoram Marekam Indriksonam un pārējiem organizatoriem!

Ziedojumi:

09.02.2004. Vilis Vītols 70 gadu jubilejā saņem ziedojumu fondam no Ulda Klausa 100 Ls

16.02.2004. Vilis Vītols 70 gadu jubilejā saņem ziedojumu fondam no Bruņa Rubesa un Aijas Ebdenes 200Ls

27.02.2004. Pasaules Brīvo Latviešu apvienības (PBLA) stipendijām ieskaitīti Vītolu Fonda kontā 10000$ ( 5360.40 Ls). Stipendijas maksāsim no 2004. gada 1. septembra.

Vairāk par PBLA varat lasīt www.pbla.lv

Paldies par ziedojumu!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums