Atzīmējot SIA “Gemoss” 30 gadu jubileju, uzņēmums “Georges Monin” ziedo 10 000 EUR stipendijām

 Olivier Monin un Ieva Treija

Svētku lielākā burvība ir iespēja rast prieku un gandarījumu vienojošā laimes izjūtā. Svētkos godināt var dažādi, bet viens no skaistākajiem ir iespēja iepriecināt gaviļnieku, dāvinot kādam īpašam mērķim – jauniešu izglītībai. Sveicot SIA “Gemoss” 30 gadu jubilejā, franču uzņēmums “Georges Monin” ziedojis 10 000 EUR Artura Treija piemiņas fondam.

Artura Treija piemiņas stipendija dibināta 2021. gadā, pateicoties Ievas Treijas ģimenes iniciatīvai saglabāt dēla piemiņu. Sadarbībā ar Nodibinājumu “Vītolu fonds” atbalsts tiek sniegts četriem mērķtiecīgiem studentiem, kuri studē socioloģiju, politiku, sportu un inženierzinātni.

Ieva Treija kopš 1993. gada vada un attīsta savu uzņēmumu "Gemoss". Ieva ir viena no Latvijas veiksmīgākajām biznesa sievietēm, ar milzīgu pieredzi uzņēmuma vadībā un attīstībā.

Savukārt “Georges Monin” ir franču ģimenes uzņēmums, kas ražo un tirgo sīrupus, liķierus un augļu biezeņus, kas galvenokārt paredzēti komerciālai lietošanai. Atzīmējot “Gemoss” 30 gadu jubileju, Monin ģimenes pārstāvis Olivier Monin ieradās Latvijā un sveica uzņēmuma kolektīvu.

Paldies uzņēmumam “Georges Monin” par pārdomāto dāvanu, kas ne tikai priecē saņēmējus, bet arī dos atbalstu kādam talantīgam jaunietim studiju procesā!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums