Saņemts ziedojums no uzņēmēja Ginta Salnāja

Sadarbību ar Vītolu fondu uzņēmējs Gints Salnājs aizsāka jau 2015. gadā, dibinot savu stipendiju. Ticība izglītības nozīmei ziedotāja acīs nav pagaisusi arī pēc pieciem gadiem, un šajās saulainajās aprīļa dienās esam saņēmuši ziedojumu, kas nākamajā mācību gadā nodrošinās stipendijas diviem talantīgiem un spējīgiem jauniešiem.

Stipendiju Salnāja kungs novēlējis tehnisko un eksakto zinātņu studentiem, un līdz šim atbalstu saņēmuši gan datorzinātņu, gan matemātikas, gan fizikas un ķīmijas, kā arī citu tehnisko programmu studējošie. Kopskaitā pa šiem gadiem atbalstīti 7 jauni censoņi, izmaksājot vairāk nekā 25 000 eiro.

Arī jaunieši paši dziļi un patiesi izjūt ieguldījumu, ko sniedz stipendija. “Pateicoties atbalstam, savas iespējas, apgūstot augstāko izglītību, varu izmantot pilnvērtīgi. Augstākā izglītība ir lielisks un stiprs pamats nākotnes karjerai. Šī studiju programma dod man ne tikai plašas un daudzveidīgas zināšanas daudzās IT apakšnozarēs, bet arī jaunus kolēģus, ar kuriem varēs sadarboties tālākā karjerā, ” raksta stipendiāts Deniss Ozerskis.

Ziedotājs Gints Salnājs ir valdes priekšsēdētājs uzņēmumā A/S “Elis Tekstila Serviss”, kurš aptver plašu darbības spektru, nodarbojoties gan ar darba apģērbu servisu, gan dažādu birojiem nepieciešamu higiēnas aprīkojumu nomu. Kā uzņēmuma būtiskākas pamatvērtībās tiek minētas: cieņa pret citiem, izcilība, godprātība un atbildība – īpašības, ko ar savu piemēru demonstrē arī pats Salnāja kungs.


Liels paldies ziedotājam!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums