Uzņēmējs Gundars Ozols atgriežas Vītolu fondā ar piecām jaunām stipendijām

Par SAVĒJIEM fonds dēvē ziedotājus, kuri pateicoties nenogurstošajam darbam, var dalīties ar savu labklājību un sniegt atbalstu jauniem censoņiem. Viņu dzīvesstāsti aizrauj, bet vērtības un milzīgs gribasspēks iedvesmo un iedveš spēcīgu pārliecību. Viens no šādiem stāstiem ir par uzņēmēju Gundaru Ozolu, kurš, sadzirdot rekordlielo studentu skaitu ar lūgumu palīdzēt, ir gatavs sniegt nepieciešamo atbalstu - dzīvu, siltu, spēku dodošu.

Līderība, bez šaubām, ir iezīme, ko savā personībā izkopis un attīstījis Gundars Ozols, ar savu karjeru un sasniegto pierādot, ka veiksmīgu biznesa projektu iespējams izveidot arī Latvijā. Viņa dibinātais uzņēmums “Valler” pārauga degvielas, gāzveida kurināmā un līdzīgu produktu vairumtirdzniecību, savukārt uzņēmēja estētisko šķautnes pusi iespējams sajust apmeklējot viesnīcu “Dome Hotel”, kas ir iekarojusi ievērojamu vietu viesnīcu tirgū. Savu darbību viesnīca uzsāka 2009. gadā – pašā finanšu krīzes virsotnē, tādējādi vēlreiz uzskatāmi parādot, ka nav nepiemērota laika, lai dotos pretī mērķiem.

Tomēr līderis nav tikai cilvēks, kurš raugās pāraugt citus, bet tieši tas, kurš, virzoties augšup, ļauj arī citiem augt. Pēc šādas pārliecības radās ideja par stipendiju dibināšanu 2013. gadā, kad būdams SIA “Valler” valdes priekšsēdētājs, Gundars Ozols sniedza atbalstu 10 jauniešiem.

Šis laiks pasaulei nav viegls, taču tas dāvā iespēju atgriezties pie saknēm, sakārtot vērtības un apjaust būtisko. Jo bagātība nav piederošās naudas apjomā, bet spējā dot, dalīties, atbalstīt. Esam pateicīgi, ka šogad Gundars Ozols ir atgriezies fonda savējo pulkā, sekmējot visas sabiedrības izaugsmi. Dibinātās stipendijas būs atbalsts jauniešiem, kas studēs IT, biznesa vai finanšu nozarēs.

Paldies Gundaram Ozolam par ziedojumu stipendijām!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums