SIA “Kokpārstrāde 98” stipendiātus aicina uz tikšanos uzņēmumā

 Uzņēmuma vadītājs Gunārs Dzenis ar kolektīvu un stipendiātiem

2023. gada 23. martā uz tikšanos savus stipendiātus aicināja SIA "Kokpārstrāde 98" kolektīvs. Uzņēmuma vadītājs Gunārs Dzenis iedvesmoja jauniešus, daloties ar atmiņām par ražotnes dibināšanu un nākotnes plāniem. Pēcāk aizraujošā ekskursijā stipendiātus pavadīja fonda izskolotie stipendiāti Roberts Veins, Roberts Sockis un Ainārs Uzuls.

Stipendiāte Alta Egliņa pēc tikšanās rakstīja: "Braucot uz uzņēmumu, mans pirmais iespaids bija satraucošs, lielie angāri un ēkas bija iespaidīgs skats, kā arī manāma rosība uzņēmumā jau no ārpuses. Kā arī, ieejot ražošanas angāros, varēja sajust strādīgo un produktīvo atmosfēru. Uzzināt vairāk par uzņēmuma vēsturi bija ļoti interesanti, kā arī stāstus no kādreizējiem stipendiātiem. Es biju pārsteigta, cik labi sakārtotas ir visas iekārtas un ražošanas process, kā arī par visām modernajām tehnoloģijām un programmām, kas spēja atpazīt dažādas kļūmes."

Stipendiāts Mikus Sandis Matusevičs rakstīja: "Tā bija ļoti pārsteidzoša pieredze, jo es esmu strādājis gaterī un redzot šo augstā līmeņa tehnoloģiju, kura pati spēja izlabot lielāko daļu kļūdu un nelika apstādināt procesu, lai apturētu kādu lielāku problēmu un mašīnu sabojāšanu, lika man apdomāties. Es nekad neesmu redzējis tik tīrus angārus, kur tiek strādāts ar kokmatriāliem. Jūsu radītie produkti izskatījās ļoti kvalitatīvi. Jūs rādat piemēru, ka ne vienmēr laime ir jāmeklē ārzemēs un arī Latvijā var visu ko izveidot. Jūsu uzņēmums mainīja visus manis uzskatus par Latvijas uzņēmumiem."

Sirsnīgs paldies par iedvesmojošo un vērtīgo tikšanos!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums