Ceturto reizi piešķirtas Leču ģimenes stipendijas Ozolnieku vidusskolas skolēniem.

 Anete Vīnava (no kreisās), Anna Lece, Katrīna Plane un Samanta Paula Grinevica. 

2018.gada 12.septembrī Ozolnieku vidusskolā ceturto reizi piešķīra Leču ģimenes stipendijas. Ozolnieku vidusskolu un 10.-12.klašu skolēnus ar savu ierašanos īpaši pagodināja Vītolu fonda valdes priekšsēdētāja Vita Diķe, kura ar iedvesmojošu un izzinošu lekciju uzrunāja vidusskolas jauniešus. Skolēni tika aicināti pieteikties ne tikai Leču ģimenes stipendijai, bet iepazīstināti arī ar citām Vītolu fonda piedāvātajām iespējām nākotnē.

Šogad Leču ģimenes stipendijas ieguvējas ir trīs vidusskolas skolnieces – pirmo reizi to ieguva 10. klases skolniece Anete Vīnava, par kuru īpaši priecājās Anna Lece – Anetes pirmā skolotāja Ozolnieku vidusskolā. Tāpat stipendijas nu jau otro reizi ieguva 12. klases skolnieces – Katrīna Plane un Samanta Paula Grinevica

Stipendijas tiek piešķirtas reizi semestrī, vērtējot mācību sasniegumus un iesaistīšanos sabiedriskajās aktivitātēs. 2019. gada janvārī Ozolnieku vidusskolas skolēniem atkal būs iespēja pieteikties šai stipendijai. Paldies Annai un Ilgvaram Lečiem par sadarbību!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums