Lepojamies! Stipendiāts Dāvids Rubens un māksliniece Evelīna Tillere izdevuši pirmo dzejoļu krājumu.

Dzejoļu krājums “Tā pil laiks” ir stipendiāta Dāvida Rubena un mākslinieces Evelīnas Tilleres pirmais publicētais kopdarbs. Krājumā iekļautie dzejoļi atbild ne tikai uz personīgiem un teju mūžīgiem jautājumiem, bet kalpo arī kā vēlējuma impulsi, ar kuriem dalīties tālāk.

“Reizēm zvaigznes nokāpj uz zemes un pasniedz roku pat vismazākajam – tam, kurš tikai klusi sirdī cerējis. Krājums ir daudzveidīgs, tomēr to caurstrāvo patiess un vienkāršs, bet tajā pašā laikā reizumis smeldzīgs vēstījums par galveno - dzīvi un mūsu vietu tajā.  Šīs grāmatas tapšana nekad nebūtu bijusi iespējama bez ļoti plaša cilvēku loka. Liels paldies par finansiālo atbalstu latgaliešu dzejnieka, filozofa un publicista Alberta Spoģa tuviniekiem!” saka autors Dāvids Rubens.

Savukārt ilustrāciju autore, jaunā māksliniece Evelīna Tillere spējusi sajust autora lirisko dabu un atainot tos savā interpretācijā, papildinot dzejoļu noskaņu. Evelīna mācās Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā, papildus tam apgūstot mākslu Māras Muižnieces Rīgas mākslas skolā.

Laikā, kad tik daudz kas top ekrānos, tik ļoti gribas ko īstu un taustāmu, aicinām iegādāties dzejoļu krājumu “Jāņa Rozes” grāmatnīcās: https://www.janisroze.lv/lv/ta-pil-laiks.html.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums