Ziedotājs Mārtiņš Putenis tikās ar stipendiātiem

Pavasaris ir laiks, kad studējošo prāti ir pilni ar pārdomām par gaidāmiem eksāmeniem un noslēguma darbiem. Sniedzot vērtīgu atelpas brīdi, 9. maijā ar saviem atbalstāmajiem jauniešiem tikās ziedotājs Mārtiņš Putenis, kurš dzīvo ASV, bet regulāri rod laiku un iespēju paciemoties Latvijā, lai būtu kopā ar stipendiātiem.

Pēc sarunas jaunieši neslēpa savu prieku un gandarījumu. “Vārds, kas pēc tikšanās visspēcīgāk mājoja manā prātā, ir tieši sirsnība, kas piepildīja šo kopīgi pavadīto laiku, apmainoties ar domām un katram pastāstot ar sevi, personīgajiem mērķiem, sapņiem un gūtajiem panākumiem. Esmu patiesi priecīgs, ka varēju tikties ar savu ziedotāju. Paldies Mārtiņam Putenim! “ teic Andris Freibergs.

Topošā matemātikas skolotāja Marta Antonova, savukārt, stāsta: ”Bija patīkami iepazīt Puteņa kungu un viņa ģimeni. Prieks redzēt tik lielus mūsu valsts patriotus. Kaut Puteņa kungs dzīvo ārzemēs, šķiet, ka Latvijas kultūru pazīst un patriotismu izjūt vairāk nekā daži labi vietējie. Šī bija fantastiska iespēja socializēties un vēlreiz padomāt par to, cik daudz patiesībā man ir dots. Paldies par sniegto atbalstu! Paldies Mārtiņam Putenim, ka atbrauca uz Latviju!”

Klātu noderīgajiem padomiem, interesantajiem stāstiem un sarunās piepildītajam laikam ziedotājs jauniešus pārsteidza arī ar pārdomātām dāvanām, kas mērojušas ceļu no pašas Ņujorkas, - zīmējumiem, kas īpašā mākslinieciskajā tehnikā tapuši uz metro kartēm.

Sirsnīgs paldies Mārtiņam Putenim par šo skaisto enerģijas un labsirdības lādiņu, kas iedvesmos ilgam laikam uz priekšu!
Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums