Ārija Mileiko tikās ar Ernas Bertas Meijas Gurķis un Veltas Gipters, Korp! Dzintra stipendiātiem .

 
Ārija Mileiko kopā ar "Ernas Bertas Meijas Gurķis un Veltas Meijas Gipters piemiņas stipendijas" saņēmējiem. 

Uzticība, patiesība, draudzība, godaprāts un Tēvzemes mīlestība- tās ir vērtības, ar kurām mūžu nodzīvoja Erna Berta Meijas Gurķis un Velta Meija Gipters. Abu māsu mūžs pavadīts tālumā no savas zemes, Kanādā, taču Latvija netika aizmirsta nekad. Pirms četriem gadiem tika dibināta Ernas Bertas Meijas Gurķis un Veltas Meijas Gipters piemiņas stipendija, kura ir būtisks atbalsts - talantīgiem, bet mazturīgiem jauniešiem, kuri vēlas iegūt augstāko izglītību.

Maijā ar Ernas Bertas Meijas Gurķis un Veltas Meijas Gipters piemiņas stipendijas saņēmējiem tikās testamenta izpildītāja Ārija Mileiko. Viņa jau deviņus gadus pārvalda Ernas Bertas Meijas Gurķis un Veltas Meijas Gipters testamentā novēlētos līdzekļus. 2017./2018. mācību gadā Ernas Bertas Meijas Gurķis un Veltas Meijas Gipters piemiņas stipendiju saņēma deviņi zobārstniecībā un medicīnā studējošie, savukārt viena stipendija novēlēta studenšu korporācijas "Dzintra" studentēm.

Ārija un Vilis Mileiko ik gadu ceļo uz Latviju un ciemojās Vītolu fondā. Šoreiz Ārija šeit viesojās viena, lai pirmo reizi tiktos un iepazītos ar stipendijas saņēmējiem. Tikšanās notika fonda birojā, kur visi kopīgi baudīja Latvijas zemenes un cepto plātsmaizi. Risinājās interesantas sarunas, kurās Ārija Mileiko ar sirsnību minēja vīru un to, cik ļoti viņš vēlētos ar visiem iepazīties, jo pēc profesijas viņš ir cienījams ģimenes ārsts Kanādā un tādējādi varētu dāvāt savu pieredzi topošajiem nozares speciālistiem.

Stipendiāte Nadīna Paupere pēc tikšanās rakstīja: "Beidzot šis mirklis notika, un esmu patiesi pagodināta Jūs satikt. Jūs mērojāt tik tālu ceļu no Kanādas, lai aplūkotu un samīļotu katru personīgi, katru savu loloto jaunieti, kam esat pavērusi ceļu uz jaunām zināšanām, uz daudz lielāku mērķu uzstādīšanu. Katra stipendija ir atbalsts ne tikai jaunajiem cilvēkiem, bet arī katra jaunieša ģimenei, jo bieži vecāki ir gatavi atdot pēdējo bērna dēļ, bet ne vienmēr šis pēdējais ir pietiekams. Esmu ļoti pateicīga, ka Jūs man esat noticējusi, ka dāvājat iespēju atvieglot manu vecāku ikdienu un uzlabot mācību procesu, jo esmu ieguvusi gan jaunu datoru, gan mācību grāmatas. Ar nepacietību gaidu nākamo tikšanos un ceru, ka atkal varēšu palepoties ar jaunām zināšanām un sasniegumiem!"

Stipendiāti un fonda kolektīvs sūta labas domas un pateicību testamenta pārvaldītājai Ārijai Mileiko!

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums