Neretas novada uzņēmēju stipendijas pasniegšana Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolā.

 
Kaspars Baltacis (no kreisās) un Kaspars Ādams (no labās) kopā ar stipendijas saņēmējiem. 

6.februārī Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas labākie skolēni saņēma "Neretas novada uzņēmēju stipendiju". Stipendiju piešķiršanas iniciators ir Neretas novada domes deputāts Kaspars Baltacis, mudinot vietējos uzņēmējus finansiāli atbalstīt talantīgākos un sekmīgākos audzēkņus. Stipendiju piešķiršanas brīdī piedalījās arī viens no talantīgo skolēnu atbalstītājiem  - SIA “Liellopu izsoļu nama” vadītājs  Kaspars Ādams.

Gan K.Baltacis, gan K.Ādams dalījās atmiņās par to, kā krājuši savas pirmās stipendijas, lai iegādātos kārotās lietas. Deputāts K.Baltacis iegādājies galdniecības instrumentus, savukārt uzņēmējs K.Ādams – ilgi kārotu, tolaik modernu magnetofonu. ko šobrīd , kā izsoļu nama vadītājs pats smejas, uzskata par vienu no saviem nejēdzīgākajiem pirkumiem dzīvē. Turpmākie pirkumi un naudas tērēšanas paradumi bijuši pārdomāti.

Stipendiju pasniedzēji vēlēja skolēniem dzīvē gūt tādus panākumus, lai arī viņi paši reiz varētu finansiāli atbalstīt gudrus un talantīgus jauniešus. Stipendijas saņēma: Armands Aivis Gorbačovs, Pēteris Pavlovičs, Edīte Grigalovičina, Kristers Spriņģis, Līga Šarkūne, Signe Budre, kā arī Neretas novada uzņēmēju veicināšanas stipendija tika pasniegta Lindai Šmalcei.

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums