Neretas novada uzņēmēju stipendijas piešķiršana

Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolas vecāko klašu audzēkņiem pasniegtas Neretas novada uzņēmēju stipendijas. Sešas stipendijas 300 eiro apmērā un viena veicināšanas stipendija — 150 eiro.

Šis ir trešais mācību gads, kā skolēnu darbu vērtē un atbalsta novada uzņēmēji. Jaunieši uz svinīgo stipendiju piešķiršanas pasākumu bija aicināti ierasties kopā ar vecākiem. Pirms oficiālā sertifikāta pasniegšanas visi — bērni un viņu vecāki — īsumā pastāstīja, kāda bijusi aizvadītā vasara un pagājušā mācību gada noslēgums, kas, kā zināms, pagāja vīrusa Covid-19 ēnā. Kaspars Baltacis, viens no stipendijas idejas autoriem, saka, šāds ieguldījums novada nākotnē noteikti atmaksājas, un ne vienmēr brīvie līdzekļi jāiegulda jaunās ražošanas iekārtās.

Stipendijas autoru vidū ir arī uzņēmuma “Liellopu izsoļu nams” vadītājs Kaspars Ādams. Viņš pasākumā ierasties nevarēja, bet Kaspara sieva Kristīne Ādama, pasniedzot sertifikātus, teica, ka uzņēmēju mērķis ir atrast un atbalstīt spējīgākos, tos, kuri grib un sasniedz vairāk. Liekot kopā prasmes, talantu, enerģiju, viņi pierādījuši, ka var būt labākie. “Ar stipendiju gribam parādīt, ka svarīgi dzīvē nospraust mērķi, un tad, ejot uz to, ceļā vienmēr būs kāds atbalstošs plecs, kas mērķi palīdzēs sasniegt,” teic Kristīne. “Tāpat kā pašlaik, labi mācoties, jūs ceļat skolas reitingu, ceram, ka vēlāk jau kā uzņēmēji celsiet arī Neretas novada reitingu un līdz ar to darīsiet stipru Latviju.”

2020./2021.m.g. I semestra Neretas novada uzņēmēju stipendijas saņēmēji ir Kārlis Plusniņš, Monta Apeināne, Trīna Pavloviča, Samanta Cvetkova, Marta Ragele, Līva Marta Klibiķe. Veicināšanas stipendija piešķirta Kristīnei Boldaševičai.

Informācijas avots: Laikraksts "Staburags", FOTO Imants Kaziļuns.

 

Kā mūs atrast?
Rīga, Lāčplēša ielā 75B, Pieņemšanas laiks: 8.00-16.00

Raksti mums